Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By lukasz_WWA -  13 sty 2011, 10:26
 -------
#35380
te pierwsze to sa zdaje sie ori z wersji wypuszczanych na bardzo ciepłe kraje, ta prawa kratka ma zdaje sie kierunkator powietrza na skrzynie. Takie kratki były chyba z DSG ( cos juz na forum było o tych kratkach) i fakt te drugie albo nie kompletne albo podroby.
By ArekK -  14 sty 2011, 11:53
 mazowieckie
#35438
Te z pierwszego linku KRATKI GTI są od wersji na ciepłe kraje. Obie przelotowe z tym, że prawa całkowicie zaślepiona a lewa z kierownicą powietrza na skrzynię biegów.
Te pełne co idą w większości GTI są dla Mnie jakąś pomyłką. Jednym z pierwszych modów jakie zrobiłem w swoim to wymiana na te przelotowe :D . Jakiej roli by nie miały spełniać to dla zachowania spójności powinny być seryjnie już ażurowe. Tak było nawet w koncepcyjnej wersji Mk5 GTI. Ten miał całkowite przelotowe kratki jak w tym drugim linku.
Przejrzyjcie sobie ile wersja "concept" miała ciekawych detali tj. kierownica alcantara, tapicerka na fotelach (skóra + alcantara), alu wykńczenie zegarów, znaczek GTI na zegarach, obramówki alu na dolnej konsoli środkowej czy pokrywa silnika carbon 8)
Proszę:http://www.netcarshow.com/volkswagen/20 ... ept/02.htm
By lukasz_WWA -  14 sty 2011, 12:44
 -------
#35442
a ja poszedłem troche w tańsze rozwiazanie i sam sobie zrobilem z ori te wyciecia :) akcesoria to dwa piwa dremmel + wiertlo frezujace i heja :D