Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By wojtek-e30 -  26 mar 2018, 15:49
 warmińsko-mazurskie
#263267
Ramzes to jako lakiernik powinieneś wiedzieć, że takich rzeczy się nie wciera w lakier, pastę polerską się stosuje na czyściutki lakier.
Prickbort również mogę polecić jako, że sam używam, potem glinka tak jak kolega napisał i nie ma prawa nie zejść.
Awatar użytkownika
By Ramzes -  26 mar 2018, 16:50
 kujawsko-pomorskie
#263273
wojtek-e30 pisze:
26 mar 2018, 15:49
Ramzes to jako lakiernik powinieneś wiedzieć, że takich rzeczy się nie wciera w lakier, pastę polerską się stosuje na czyściutki lakier.
Prickbort również mogę polecić jako, że sam używam, potem glinka tak jak kolega napisał i nie ma prawa nie zejść.
Na czyściutki lakier się kładzie mleczko polerskie a nie pastę polerska, która jest ścierna
Awatar użytkownika
By Ramzes -  26 mar 2018, 19:32
 kujawsko-pomorskie
#263278
Naczytałeś się forum detalingowych i grasz eksperta.Podjedz sobie do byle jakiego zakładu lakierniczego i niech ci powiedzą do czego używają np farecli g3, co to za pasta i do czego służy. Wiem, oczywiście zaraz rzucisz tekstem, ze to gowno itp ale zaden lakiernik nie bawi się w używanie past o rożnej ziarnistości bo nie jest od tego żeby lakier wyglądał jak nowy. Jeśli nie rozpoznajesz różnicy miedzy lakiernikiem a detalista to już twoje zmartwienie
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56