Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By Maciej91 -  28 lip 2016, 16:57
 kujawsko-pomorskie
#235406
Forest pisze:Ja w tym roku też nasmalcowałem swojego Golfika woskiem Soft99 i też jestem bardzo mile zaskoczony. Łatwo się go nakłada i poleruje, jest trwały. Ponad miesiąc już leży na lakierze i wciąż kropelkuje bardzo fajnie, również na dolnych partiach karoserii gdzie wosk mocno jest narażony na ubytek.

Tak kropelkuje po nałożeniu ;)

Obrazek

Wysłane z HTC One [Tapatalk]
Efekt superancki :D :D :yahoo: :yahoo:
By wojtek-e30 -  28 lip 2016, 18:34
 warmińsko-mazurskie
#235414
Jeśli chcesz trochę zamaskować defekty na lakierze to przed położeniem wosku daj politurę , z tej strony co pokazywałeś to najlepiej https://topstage.pl/pl/p/POORBOYS-BLACK-HOLE-118ML/3299 , to ci ładnie podbije kolor i nada większej głębi.
Dasz na to dwie warstwy wosku i będziesz zachwycony :yes:
Oczywiście im lepiej przygotujesz lakier przed tymi zabiegami tym bardziej będziesz zadowolony z efektu :)
Awatar użytkownika
By Maciej91 -  28 lip 2016, 18:43
 kujawsko-pomorskie
#235415
wojtek-e30 pisze:Jeśli chcesz trochę zamaskować defekty na lakierze to przed położeniem wosku daj politurę , z tej strony co pokazywałeś to najlepiej https://topstage.pl/pl/p/POORBOYS-BLACK-HOLE-118ML/3299 , to ci ładnie podbije kolor i nada większej głębi.
Dasz na to dwie warstwy wosku i będziesz zachwycony :yes:
Oczywiście im lepiej przygotujesz lakier przed tymi zabiegami tym bardziej będziesz zadowolony z efektu :)
Kurde , już zamówiłem :( a powiedz na ile to starcza ???
Awatar użytkownika
By Trillest -  01 sie 2016, 15:36
 dolnośląskie
#235748
Meguiars Ultimate Compound + Royal pads średni i miękki poradzą sobie z bałaganem po lakierniku (całe auto było malowane) ?

Lakier jest przepiękny bez skaz i ładnie widać ziarno. Zostały tylko hologramy takie jak na zdjęciu, które zabierają cały urok.

Polerkę będę wykonywał pierwszy raz w życiu :)

Obrazek
By Buczek21 -  01 sie 2016, 22:25
 śląskie
#235800
Trillest
To nie są niestety hologramy tylko zwykłe swirle/czy jak zwał po polsku rysy.....
Podejrzewam ze narobił tego lakiernik polerując auto.. :bad: Norma..
Jak Ci pisałem na priv'ach.. UC powinno dać radę..zaczął bym od miękkiego pada i zobaczył jaki jest efekt..
Bo nigdy nie masz pewności jakiej twardości jest nowy lakier..Jak by słabo ciął przeskoczył bym na średniego pada..i ciął do bólu..
Tylko pamietaj o wymywaniu UC IPĄ...i dopiero wtedy zobaczysz prawdziwy efekt pracy..Bo UC jest dość tłusty,ładnie maskuje rysy..I taki "kłamczuch" bez wymycia pasty :laugh:
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  31 sie 2016, 20:19
 wielkopolskie
#238183
@Mettenoos

Nie wiem gdzie mieszkasz i jakich masz sąsiadów ale z tymi pianami uważaj, bo kumpel miał nieprzyjemności ponieważ piana lądowała na drogę i tam wsiąkała w grunt i były nieprzyjemności z nieodpowiednim odprowadzaniem substancji. Dlatego przed blokami nie można myć itd :wacko:
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 56