Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By stefan-16 -  07 kwie 2011, 21:50
 -------
#41319
Kuba powiem Ci że Janek zachowuje się inaczej na samochodzie z woskiem a inaczej na samochodzie bez niego. Generalnie w tej cenie mogę polecić K2 z Auchan, ma jeszcze bardziej mięsistą strukturę niż Janek, i cena 16zł
By asterix_007 -  08 kwie 2011, 19:58
 -------
#41388
ja kupowałem recznik do osuszania z francuskiej firmy http://www.meguiars.pl/shop/product_inf ... cts_id=323" onclick="window.open(this.href);return false; wiem ze to półka troche wyzsza ale zawaliscie osusza i wchłania duuuuuuuzo wody jednoczesnie nie rysujac powierzchni.
polecam tez z tej firmy rekawice do mycia auta która tak jak jest w opisie na ich stronie nie pozostawia rys. sa to rzeczy troche drozsze, ale np recznik mam juz 3 sezon i nic sie z nim nie dzieje :)
Awatar użytkownika
By krz_p -  08 kwie 2011, 20:17
 wielkopolskie
#41391
meguiars to nie francuska a amerykańska firma
i w dodatku mocno przereklamowana, byli pierwsi na naszym rynku i stąd ich popularność
mam trochę ich środków i w porównaniu z konkurencjąw większości wypadają słabo
By stefan-16 -  08 kwie 2011, 23:02
 -------
#41397
Aplikatory, ręczniki oraz rękawica megsa są jak najbardziej OK, kolejnym dobrym produktem jest żel do opon, ale tak jak pisze krz_p wiele produktów tej firmy nie są warte ceny. Myślę że każda firma ma jakieś swoje produkty które się wyróżniają na tle innych firm, dlatego ja kupuje różne produkty różnych firm :)
By snap -  09 kwie 2011, 19:13
 -------
#41464
asterix_007 pisze:ja kupowałem recznik do osuszania z francuskiej firmy http://www.meguiars.pl/shop/product_inf ... cts_id=323" onclick="window.open(this.href);return false; wiem ze to półka troche wyzsza ale zawaliscie osusza i wchłania duuuuuuuzo wody jednoczesnie nie rysujac powierzchni.
polecam tez z tej firmy rekawice do mycia auta która tak jak jest w opisie na ich stronie nie pozostawia rys. sa to rzeczy troche drozsze, ale np recznik mam juz 3 sezon i nic sie z nim nie dzieje :)
wysuszysz jedna caly samochod ? bez sciagaczki do wody itp :)
By kuba94 -  09 kwie 2011, 19:37
 pomorskie
#41473
Sprawdzalem sciagaczke duza silkonowa CONCEPT na jednej czesc maski prze pare myc .Chcialem sparwdzić czy rzeczywiscie rysuje lakier Auto tak czy tak mialem DA przeleciec .Rys nie przybylo .Pewnie zależy z czego jest sciagaczka zrobiona
By kuba94 -  09 kwie 2011, 20:21
 pomorskie
#41480
Recznik tez może zaciagnać z pare ziarenek piachu i zrobić nie zala grawerkę. jak jest wiatr to też piaskuje nie ma co po padać w paranoję bo się skonczy tym że starch bedzie sie dotknac do auta a co dopiero jezdzić Dziś robiem delikatnie auto na hali z paroma pasjonatami to fisz robili w bialych rekawiczka zeby na czarnym lakierze nie bylo sladow od rak do tego do kazego panelu inna szmatka . koles wyjechal i odrazu kleska zrobila mewa :lol: na jagusiu
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 56