Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By stefdeath -  08 mar 2012, 10:25
 -------
#64851
ArekK pisze:Rzadko kiedy takie elementy współgrają z resztą OE :?
stefdeath uszanuj GTI :wink: a ten R-look zostaw tym co mają zwykłą, najmniej urodziwą dokładkę.
Fakt, że trochę śmiesznie wygląda dokładka z Rki z wydechem nie z Rki :) ale jest dużo bardziej agresywna niż ED30 no i przede wszystkim z nią zwykłe GTI nie udaje Edycji 30 i R32.
Szukam od dłuższego czasu czegoś agresywnego ale nie udającego limitowanych wersji.
Przyznaję, że ta skusiła mnie do rozważań dobrą ceną ale obawiam się właśnie o spasowanie no i faktycznie miks R32 i standardowego wydechu też chyba do końca nie spełnia moich wymogów :(
Awatar użytkownika
By team-am -  08 mar 2012, 12:56
 łódzkie
#64867
Nie sugerowałbym sie zdjęciem, to ze nie ma na nim skórki nie znaczy ze dostaniesz dokladke taka jak na foto, najczęsciej jest to zdjęcie poglądowe czyt. najbardziej przekłamane względem otrzymanego przedmiotu.

Pozdr
By Paffeu -  23 maja 2014, 15:25
 śląskie
#132467
Ja znalazłem jedynie w tym sklepie. Jednak jest to jakieś podejrzane - tanio, a strona wygląda jak marna aukcja z allegro. Ponad to zdjęcia z internetu. Co prawda oceny na allegro mają w miarę ok - jest kilka negatywów, ale od msc nie dostali nic. Dla porównania.
Co sądzicie o tym sklepie? Ktoś tam kupował coś? Jeżeli wszystko miałoby być ok, to warto zaoszczędzić, choć trudno w to wierzyć...
By trzeci5 -  24 maja 2014, 9:42
 śląskie
#132529
ja kupiłem na allegro i po małym dopieszczeniu jest całkiem przyzwoita,ale nie mogę namierzyć tego sprzedającego
By Paffeu -  24 maja 2014, 11:31
 śląskie
#132545
Przecież na allegro chyba możesz wejść w transakcje czy coś i może uda ci się go znaleźć. Aktualnie na allegro chyba nie ma tego, bo czasami sprawdzam.
Awatar użytkownika
By Sajmon -  24 maja 2014, 12:31
 śląskie
#132549
Transakcje jak i nr aukcji przenoszą się do archiwum chyba po miesiącu i ciężko jest znaleźć. Musiałby każdy nr ze wszystkich swoich aukcji przepuścić przez archiwum.
By Illu -  25 maja 2014, 21:19
 mazowieckie
#132700
A no właśnie o taką mi chodziło dokładkę. czy będzie ona pasował bez problemu do V GTI bo zostałem zmuszony do wymiany u mnie zderzaka ( góra i dół ) i pomyślałem o takim rozwiązaniu.... górę kupił bym powiedzmy na allegro a dół dopasował ....
jeśli ktoś robił taki manewr proszę o poradę i jak nie ma kłopotu to o zdjęcie :)
By Paffeu -  26 maja 2014, 16:04
 śląskie
#132769
Pasować raczej będzie. Kwestia tego jak to jest wykonane. Trzeci dospawał do swojej wzmocnienia na krawędziach przy błotniku. Kupił na allegro. Myślę, że w Niemczech może być lepszej jakości niż ta w Polsce, bo w ogóle ten sklep jest jakiś dziwny. Jak ktoś zna ten sklep, to prosiłbym jakieś info.
By trzeci5 -  26 maja 2014, 22:38
 śląskie
#132828
to co dorabiałem na obrzeżach to nie do końca były wzmocnienia tylko takie poszerzenia co miało wizualnie wpłynąć na wygląd dokładki tak aby obrzeża były wykończone jak w ori dokładkach :D
By Paffeu -  27 maja 2014, 16:14
 śląskie
#132906
Niech będzie. :cool: Myślisz, że warto zainteresować się tą tanią z Polski, czy raczej dołożyć (2x tyle :D) na tę z Niemiec?
By trzeci5 -  27 maja 2014, 16:52
 śląskie
#132911
Paffeu pisze:Niech będzie. :cool: Myślisz, że warto zainteresować się tą tanią z Polski, czy raczej dołożyć (2x tyle :D) na tę z Niemiec?
zależy czy ta z niemcowni jest aż tak dobrze zrobiona że tyle kosztuje,ja bym brał naszą krajowa,ja swoja trochę dopieściłem i jest OK, :D
By Illu -  28 maja 2014, 12:13
 mazowieckie
#133016
Nie sądzę aby tak było że będzie lepiej wykonana czy z lepszego materiału. Wiadomo że nie będzie jak ori
By Paffeu -  28 maja 2014, 19:23
 śląskie
#133066
Ale ori to masz albo ED30 albo R32, a nie ich połączenie. xP Boje się, że będzie szmelc, albo mnie wydymają na pieniądze, bo podejrzanie to wygląda. :tooth: Będąc może w Krakowie podjadę zobaczyć to.
By Paffeu -  02 cze 2014, 17:56
 śląskie
#133621
Jaki może być koszt wyspawania na zamówienie końcowego tłumika + końcówek R32? I czy to tam normalnie wjedzie?
Taki znalazłem. Podejdzie?