Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By Talent -  23 sty 2012, 19:23
 -------
#60439
Mam pytanie, czy do zderzaka tylnego od r32 pasuje p&p dokładka od gti edition 30 ? :) Mam zamiar zmienić u siebie zderzak na ten od erki a nie chce nic kombinować z wydeche, bo jak bede wkładał to już jakiegoś millteka albo cos takiego, dlatego mysle nad takim rozwiazaniem :D próbował ktos ?

Obrazek

chodzi mi o ta czarną czesc zderzaka z bialego golfa zeby przełożyc do zderzaka od r32. I czy ta część od gti edition 30 jest w ogole rozbieralna, czy zderzak jest jednolitą częścią ?
By jurgeen -  23 sty 2012, 19:40
 pomorskie
#60440
nie da się przełożyć tego nielakierowanego elementu - zderzak od połowy tablicy rejestracyjnej jest jednolitą całością
porównaj sobie nawet kształt ze zdjęć
By Talent -  23 sty 2012, 19:45
 -------
#60442
bo jurgeen chyba mowi o zderzaku ze zwkłego GTI a Ty Tajpej masz chyba ten od GT/ed 30. Aż jutro chyba zdejme zderzak u siebie i zobacze :) a ewentualne wyciecie tego elementu ze zwyklego zderzaka GTI i zaadoptowanie go do zderzaka r32 ?
Awatar użytkownika
By tajpej -  23 sty 2012, 19:52
 małopolskie
#60443
Talent pisze:bo jurgeen chyba mowi o zderzaku ze zwkłego GTI a Ty Tajpej masz chyba ten od GT/ed 30. Aż jutro chyba zdejme zderzak u siebie i zobacze :) a ewentualne wyciecie tego elementu ze zwyklego zderzaka GTI i zaadoptowanie go do zderzaka r32 ?
dokładnie ja mam GT/ED 30
Awatar użytkownika
By team-am -  23 sty 2012, 20:59
 łódzkie
#60450
tajpej pisze:
Talent pisze:bo jurgeen chyba mowi o zderzaku ze zwkłego GTI a Ty Tajpej masz chyba ten od GT/ed 30. Aż jutro chyba zdejme zderzak u siebie i zobacze :) a ewentualne wyciecie tego elementu ze zwyklego zderzaka GTI i zaadoptowanie go do zderzaka r32 ?
dokładnie ja mam GT/ED 30
Jaki dyfuzor możesz odpiąć?? Tylko w R jest to oddzielny element. W pozostałych wersjach jest to jednolity odlew, mowie o dyfuzorze a nie o połowie zderzaka która pasuje p&p miedzy wszystkimi wersjami.
By Talent -  23 sty 2012, 22:05
 -------
#60455
OK, czyli nic nie zrobie. Pozostaje mi kompletny zderzak od eRki. A jak wyglada temat zmiany tłumika ? Wystrczy zmienic tłumik koncowy ? Wszystko pasuje p&p ?
By stefdeath -  07 mar 2012, 13:29
 -------
#64720
Żeby nie zakładać nowego tematu. Znalazłem na allegro cos takiego:
http://moto.allegro.pl/dokladka-tylna-g ... 97595.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pytanie mam czy da się w ASO dokupić te elementy odbłyskowe, na które zostawiono miejsce w tym zderzaku? Może się ktoś orientuje jaki nr mają albo zna cenę?
By mwsoft -  07 mar 2012, 14:01
 dolnośląskie
#64726
stefdeath pisze:Żeby nie zakładać nowego tematu. Znalazłem na allegro cos takiego:
http://moto.allegro.pl/dokladka-tylna-g ... 97595.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Pytanie mam czy da się w ASO dokupić te elementy odbłyskowe, na które zostawiono miejsce w tym zderzaku? Może się ktoś orientuje jaki nr mają albo zna cenę?
Temat był już wałkowany - odblaski wychodzą ok 170zł w ASO.
Ta dokładka z aukcji jest sprzedawane z małym "haczykiem" - ma dość mocną "pomarańczową skórkę" która poważnie utrudnia malowanie (lakiernik ma dużo szlifowania, grubo podkład musi dać, potem znowu szlifowanie - nikt chętnie tego nie robi 8) ). Może mieć też rysy itp. - ogólnie odpad tak jakby ;)
Zauważ że sprzedający ma na innych aukcjach identyczne dokładki za 389 :D

Nie ma też dziury na hak - niby można wywiercić, ale nie wpasuje się w taką dziurę ładnie oryginalna zaślepka...
By stefdeath -  07 mar 2012, 15:10
 -------
#64729
No właśnie konkretnie ta, która ja wkleiłem nie ma tej skórki - przynajmniej tak wygląda to na zdjęciu. Porównuję do tych dokładek z GT i R32 look z innych jego aukcji tez za 199zł gdzie tą fakturę widać mega wyraźnie.
Zresztą zeszlifować ja mogę sobie sam chociaż i tak myślałem żeby nie lakierować tylko okleić cały zderzak czarną folia w połysk + mat dobraną pod kolor nadwozia. Martwię się tylko o spasowanie tego na ori zderzaku - w zasadzie chyba tylko to powstrzymuje mnie przed zakupem.
Dzięki za cenę odblasków ;)
By mwsoft -  07 mar 2012, 20:47
 dolnośląskie
#64757
stefdeath pisze:No właśnie konkretnie ta, która ja wkleiłem nie ma tej skórki - przynajmniej tak wygląda to na zdjęciu. Porównuję do tych dokładek z GT i R32 look z innych jego aukcji tez za 199zł gdzie tą fakturę widać mega wyraźnie.
Zresztą zeszlifować ja mogę sobie sam chociaż i tak myślałem żeby nie lakierować tylko okleić cały zderzak czarną folia w połysk + mat dobraną pod kolor nadwozia. Martwię się tylko o spasowanie tego na ori zderzaku - w zasadzie chyba tylko to powstrzymuje mnie przed zakupem.
Dzięki za cenę odblasków ;)
Cytuję co mi odpisali, jak zadałem pytanie o te tańsze dokładki:
Dokładki za 199 zł tym różnią się od tych droższych, że przyszły z naszej produkcji z drobnymi niedoskonałościami (mogą mieć jakieś drobne rysy, lub powierzchnię zbliżoną do tzw skórki pomarańczy), tak że trzeba je najpierw nieco przyszlifować.

Ogólnie trochę lanie wody - ta faktycznie nie ma skórki pomarańczy, więc coś innego musi z nią być nie tak - może wymiarów nie trzyma, albo jest gdzieś "delikatnie zdeformowana" czy coś :lol:

Najlepiej zadzwoń tam i wyciągnij najwięcej informacji jak się da.
By maaxxiiuu -  07 mar 2012, 20:56
 -------
#64765
ktos z forum kupowal ta dokladke, tez jestem zainteresowany tym elementem. Moze te ktos co kupil wypowie sie w temacie bedziemy mieli pewna informacje co jest nie tak z ta dokladka.
By ArekK -  07 mar 2012, 21:57
 mazowieckie
#64782
Rzadko kiedy takie elementy współgrają z resztą OE :?
stefdeath uszanuj GTI :wink: a ten R-look zostaw tym co mają zwykłą, najmniej urodziwą dokładkę.
By mwsoft -  07 mar 2012, 22:40
 dolnośląskie
#64791
ArekK pisze:Rzadko kiedy takie elementy współgrają z resztą OE :?
stefdeath uszanuj GTI :wink: a ten R-look zostaw tym co mają zwykłą, najmniej urodziwą dokładkę.
Dokładnie. Moim zdaniem jedynie ta ED30 od nich daję radę i sam się do niej przymierzam. Może ktoś się pochwali, że kupił? :)
Te wszystkie R32 look to trochę robienie wioski, jak pod maską 1.9 ;) A tym bardziej mieszanie tego z GTI....