Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By bazylek -  09 wrz 2014, 19:15
 mazowieckie
#142599
wracając do tematu, czy oprócz stacji diagnostycznej gdzie moge sprawdzić przepuszczalność światła w szybach?
bo ciągle mam chęć na ten przód ale nie chce żeby był to pieniądze wyrzucone w błoto :)
By Radoo -  11 lut 2015, 10:36
 mazowieckie
#165650
Witam. Od kilkunastu lat działam na rynku jak instalator folii samochodowych. Okleiłem już setki samochodów. Pracowałem na różnych foliach i niektóre były niezłe niektóre całkiem dobre a inne nie nadawały się do niczego. Powiem tak po przetestowaniu wielu wielu folii polecam te spod marki LLumar .Bardzo dobre parametry techniczne, optyczne, bardzo dobrze się kurczą. Działam na nich juz od 4-5 lat i nigdy nie ma żadnego problemu. Każdemu kto pyta mnie o folię polecam właśnie te. Osobiście powiem że można samemu próbować przyciemnić szyby, ale z doświadczenia wiem, że prędzej czy później i tak wrócisz do warsztatu bo albo folia nie spełni twoich oczekiwań albo kupisz jakąś chińszczyznę, która spłowieje i zacznie pękać i będzie ciężko ci ją "położyć". Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  11 lut 2015, 10:40
 dolnośląskie
#165651
Radoo pisze:Witam. Od kilkunastu lat działam na rynku jak instalator folii samochodowych. Okleiłem już setki samochodów. Pracowałem na różnych foliach i niektóre były niezłe niektóre całkiem dobre a inne nie nadawały się do niczego. Powiem tak po przetestowaniu wielu wielu folii polecam te spod marki LLumar .Bardzo dobre parametry techniczne, optyczne, bardzo dobrze się kurczą. Działam na nich juz od 4-5 lat i nigdy nie ma żadnego problemu. Każdemu kto pyta mnie o folię polecam właśnie te. Osobiście powiem że można samemu próbować przyciemnić szyby, ale z doświadczenia wiem, że prędzej czy później i tak wrócisz do warsztatu bo albo folia nie spełni twoich oczekiwań albo kupisz jakąś chińszczyznę, która spłowieje i zacznie pękać i będzie ciężko ci ją "położyć". Pozdrawiam
proponuje swoje nastepne kroki skierowac tutaj -> http://vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=63&t=6138" onclick="window.open(this.href);return false; :ok:
Awatar użytkownika
By Tyson -  03 mar 2015, 23:34
 mazowieckie
#168763
Nie jestem pewien czy to folia, zalatuje trochę fabryką :hmmm:
Chociaż drugie zdjęcie tylnej szyby pod kątem - jest lekki refleks charakterystyczny dla folii
Dex z tymi 90% to przesadziłeś, prędzej jakieś 70%, bo jednak sporo przyciemnia
By matmixmix -  04 mar 2015, 15:15
 dolnośląskie
#168820
lopezik41 pisze:wyglada na ori zieloną ;-)
no wpada w zielen . chyba to jest fabrycznie przyciemnione. tutaj znalazlem podobna folie http://www.autofolie.bydgoszcz.pl/realizacja.php?id=540 50zl/m2 . tak sie zastanawiam czy nie zamowic jej. jak myslicie? dobrze to bedzie wygladac do czarnego koloru golfa? czy lepiej czarna kupic? chce przyciemnic ale nie tak mocno , zeby nie bylo takiego razacego przejscia przednich szyb z tylnymi
By matmixmix -  05 mar 2015, 10:57
 dolnośląskie
#168910
no wlasnie chce przyciemnic tak jak masz fabrycznie czyli delikatnie. kupie jednak czarna folie bo z ta zielona jest problem. mysle ze czarna folia 3m 50% bedzie odpowiednia zeby uzyskac takie stonowanie jak w orginalnie przyciemnionych szybach? 35% bedzie za ciemno chyba.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  05 mar 2015, 20:01
 małopolskie
#168959
ja mam całe auto zrobione folią GLOBAL 50 tylko tą najcieńszą... bo jest jeszcze grubsza.... zdjęcie w kartotece... na żywo w dzień słabo widać aby szyby były przyciemnione i o to mi chodziło...
Awatar użytkownika
By Maciej91 -  19 maja 2015, 21:37
 kujawsko-pomorskie
#179032
Witam troszkę odświeżę :)
Mam zamiar przyciemnić szyby w mkv ;)
kolor czarny

Jaka foli by zrobiła najlepszy efekt ;) ?
przód kusi ale przepisy...

Proszę o poradę
Z góry :hi:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7