Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By Tyson -  18 cze 2016, 23:37
 mazowieckie
#231706
morfeusz747 pisze:
Tyson pisze:Daj na tył średnią folie i nie będziesz miał problemu z cofaniem w nocy. A najlepiej cofać na lusterka :naughty:
Średnia to 50%?
Zalezy od producenta. Jeden ma w ofercie 3 stopnie przyciemniania, a inny 4.
Awatar użytkownika
By tadex0 -  30 cze 2016, 21:40
 podkarpackie
#232777
Przyciemniał ktoś? Jakieś fotki macie, Ile% bo nie mogę się zdecydować.
Miałem kawałek folii w domu chyba 85% przyciemnienia i nakleiłem na tylną boczną i jak dla mnie za ciemno a jak patrze na fotki ale często to photoshop i nie oddaje prawdy. Jak jest jedna to niby spoko ale jak będą 2 boczne tylne i tylna w klapie to już ciemno się zrobi i w nocy będzie cyrk bo lubię parkowanie na styk. Rozważam 70% i 55% ale decyzja trudna. Niżej foto z tą 85% doradźcie jaką zapodać.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By marek1629 -  01 lip 2016, 11:08
 pomorskie
#232810
Folią przodu nie można w ogóle przyciemniać. Był nie dawno o tym temat na TVN turbo. Policja tłumaczy się ze to ze względu na bezpieczeństwo podczas wypadku. Bo gorzej wejść do środka jak jest szyba oklejona. Wg mnie różnicy nie ma ale.... i po za tym nasze szyby są juz w iluś procentach sciemnione oryginalnie.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  01 lip 2016, 13:16
 małopolskie
#232820
marek1629 pisze:Folią przodu nie można w ogóle przyciemniać. Był nie dawno o tym temat na TVN turbo. Policja tłumaczy się ze to ze względu na bezpieczeństwo podczas wypadku. Bo gorzej wejść do środka jak jest szyba oklejona. Wg mnie różnicy nie ma ale.... i po za tym nasze szyby są juz w iluś procentach sciemnione oryginalnie.
nigdy nie wolno było przyciemniac przednich szyb....
morfeusz747 pisze:Chyba rzeczywiście 50-55% na cały tył jest sensownym rozwiązaniem.

Krzycho a jak widoczność wieczorem i w deszczu?
nie mam z tym najmniejszych problemów....
tadex0 pisze:Dzięki za odp. jednak 50% robi fajną robotę cały tyb taki poleci. Pozdrawiam
proponuje boki 50 a tylną ciut ciemniejsza... bo jak jechałem kiedyś za swoim autem to praktycznie nie było widać ze tylna szyba jest przyciemniona.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  01 lip 2016, 14:52
 małopolskie
#232829
@Mettenoos wszystkie szyby mam zrobione tą samą forią z tym samym przyciemnieniem... boki chciałem mieć o jednakowym stopniu przyciemnienia... żałuję tylko, że w klapie nie mam położonej ciemniejszej folii.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  01 lip 2016, 17:04
 małopolskie
#232840
koszt 400pln ale ja sam rozkręcałem wszystko i wyjmowałem szyby... bo znając życie tak i tak musiał bym po gościu poprawiać... a przy okazji od razu na poszycia zewnętrzne poszła mata GMS....
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7