Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By Tyson -  04 lip 2016, 0:33
 mazowieckie
#233067
Warto dać na klapę ciemniejsza, ponieważ jak sie patrzy z tyłu to przez przednia szybę sporo światła wpada i dlatego klapa wydaje sie jaśniejsza niż boczne.
Awatar użytkownika
By Cimek -  03 sty 2017, 20:20
 opolskie
#245310
cbool333 pisze:Ja również dodam coś od siebie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
na zdjęciu z passerati, golf wygląda jakby miał przednie jaśniejsze niż tylne boczne
Awatar użytkownika
By cbool333 -  03 sty 2017, 23:09
 kujawsko-pomorskie
#245342
Mettenoos pisze:@cbool333 jak dla mnie przód za ciemno, trochę wiochą zalatuje ale to moja subiektywna opinia
Teraz to mnie zaskoczyłeś. Subiektywnych opinii się nie komentuje więc powiem tylko tyle: dla mnie bez porównania w porównaniu do samochodów, które wyglądają jak wozy pogrzebowe. (...i dlatego mi zależało aby było identycznie wszystkie boki oraz klapa)
morfeusz747 pisze: W ogóle ten przód przejdzie kontrolę :oczko:

polowanie predatorów cały czas trwa :cool:
Cimek pisze: na zdjęciu z passerati, golf wygląda jakby miał przednie jaśniejsze niż tylne boczne

jak jak jak? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale przecież to jasne ponieważ przez przednią szybę wpada światło do golfa
Awatar użytkownika
By Cimek -  03 sty 2017, 23:20
 opolskie
#245347
cbool333 pisze:
Mettenoos pisze:@cbool333 jak dla mnie przód za ciemno, trochę wiochą zalatuje ale to moja subiektywna opinia
Teraz to mnie zaskoczyłeś. Subiektywnych opinii się nie komentuje więc powiem tylko tyle: dla mnie bez porównania w porównaniu do samochodów, które wyglądają jak wozy pogrzebowe. (...i dlatego mi zależało aby było identycznie wszystkie boki oraz klapa)
morfeusz747 pisze: W ogóle ten przód przejdzie kontrolę :oczko:

polowanie predatorów cały czas trwa :cool:
Cimek pisze: na zdjęciu z passerati, golf wygląda jakby miał przednie jaśniejsze niż tylne boczne

jak jak jak? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale przecież to jasne ponieważ przez przednią szybę wpada światło do golfa
Przednią? Po cieniu tego wywnioskować nie można. Słońce jest"za plecami" gofera. Albo... Chyba muszę do okulisty :hmmm:
Awatar użytkownika
By cbool333 -  03 sty 2017, 23:32
 kujawsko-pomorskie
#245349
Cimek pisze:Przednią? Po cieniu tego wywnioskować nie można. Słońce jest"za plecami" gofera. Albo... Chyba muszę do okulisty :hmmm:
Słońce z tyłu ale klapa przyciemniona więc tam nie ma jak się dostać. Generalnie to jest prawie najciemniejsza folia. Zdaje się 80% zatrzymuje. Ktoś pamięta jakie były stopnie przyciemnienia? 70 czy 80? Zakładane było nie w to lato tylko w poprzednie więc już uciekło z głowy.
Awatar użytkownika
By Cimek -  04 sty 2017, 3:53
 opolskie
#245359
cbool333 pisze:
Cimek pisze:Przednią? Po cieniu tego wywnioskować nie można. Słońce jest"za plecami" gofera. Albo... Chyba muszę do okulisty :hmmm:
Słońce z tyłu ale klapa przyciemniona więc tam nie ma jak się dostać. Generalnie to jest prawie najciemniejsza folia. Zdaje się 80% zatrzymuje. Ktoś pamięta jakie były stopnie przyciemnienia? 70 czy 80? Zakładane było nie w to lato tylko w poprzednie więc już uciekło z głowy.
No to już chyba zależy od producenta folii.
Awatar użytkownika
By Kilgore -  07 lis 2017, 16:54
 śląskie
#258610
Czy ktoś wie jak "odciemnić" szyby?
Nowy nabytek posiada przyciemnione 3 szyby. Po pierwsze lipnie to ktoś zrobił, widać przy krawędziach powietrze, po drugie jest za ciemno. Dzwoniłem do oklejacza to powiedział że chce 250pln bez gwarancji, że nie uszkodzi ogrzewania. W serwisie z szybami dowiedziałem się że najtańsza szyba na tył, kosztuje 410 z montażem. Ktoś gdzieś pisał, że myjką parową folia schodzi, a co z klejem?
Awatar użytkownika
By Cimek -  07 lis 2017, 21:19
 opolskie
#258618
Ja w T4 zrywałem i nawet cacy poszło takim plastikowym nożykiem. Klej to zmyłem z budowlanego francuza taki specyfik koło 15zł. Fakt, nie było dużo tego kleju. Śmierdzi jak olej do świec :laugh: radzę takie mikstury na gąbkę, bo jak zaobficie dasz-wpłynie pod tapicerkę i smród niemiłosierny :tooth: co do grzania, jest coś takiego jak lakier przewodzący (ok 20pln) i wszystko działa jak należy .
Awatar użytkownika
By coderiese -  12 sty 2018, 20:45
 śląskie
#260954
pewnie odgrzewam kotleta ale wrzucę swoje 3 grosze - moze komuś się przyda
Otóż pierwsze auto w którym przyciemnilem szyby to byla astra G kombi - biała. Na początek dla wyglądu ale z czasem się okazalo ze latem bylo to genialne rozwiązanie - mniej nagrzewalo się wnętrze. Pozniej przyciemnialem juz w kazdym aucie.
Jesli golf wytrzyma ze mną pół roku, nie posypie się pompowtrysk i nie wylecą mi dziury w podlodze i progach (wszak tak to rdzewieje) to tez przyciemnię.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

zona kiedyś tez sobie przyciemniła :laugh: :laugh:
Obrazek


i zawsze jedna folia - 3M FX5
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7