Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By dziadzia -  21 maja 2012, 11:58
 -------
#73249
Witam,

mam kilka pytań dotyczących różnic w autach wymienionych w temacie. Otóż rozbiłem przód swojego golfa V i potrzebuję nowe części. Czy zderzak od Golf V GTI będzie pasować do zwykłego golfa V? Czy maska z GTI różni się czymś od maski ze zwykłego golfa?

Z góry dzięki za odpowiedź.
By kostecki -  21 maja 2012, 12:46
 mazowieckie
#73254
Zderzak GTI ma inne mocowania trzeba rzeźbić, maska pasuje.
Temat był omawiany(szukajka nie gryzie) jest nawet opis swapa oraz ładna instrukcja.
By dziadzia -  21 maja 2012, 17:10
 -------
#73274
niestety nie jestem w stanie znaleźć tematu odnośnie przodu... jedynie był poruszany temat tylnego zderzaka i rzeczywiście jest bardzo fajnie wytłumaczony, czy mógł bym prosić o przesłanie linka do tematu o którym wspominasz? Z góry dzięki.
By Sylwestro -  21 maja 2012, 20:40
 -------
#73298
A jeśli chodzi o zderzak tylny to widziałem przypadek gdzie dokladka dolna ori od GTI nie zgrywała sie idealnie z gorną częscią zderzaka od zwykłego MK5.Z lewej strony było idealnie ale na prawej krawędzi brakowało 2 milimetry do wyprowadzenia linni a regulacji nie ma na zatrzaskach nie sadze zeby gorna część byla inna w GTI jak w MK5 seryjnym???
Awatar użytkownika
By fredric -  21 maja 2012, 22:14
 mazowieckie
#73312
Sylwestro pisze:A jeśli chodzi o zderzak tylny to widziałem przypadek gdzie dokladka dolna ori od GTI nie zgrywała sie idealnie z gorną częscią zderzaka od zwykłego MK5.Z lewej strony było idealnie ale na prawej krawędzi brakowało 2 milimetry do wyprowadzenia linni a regulacji nie ma na zatrzaskach nie sadze zeby gorna część byla inna w GTI jak w MK5 seryjnym???
Zderzak tył a konkretnie jego górna część ta lakierowana jest identyczna w golfie zwykłym/gti/gt/r32 różnią się tylko dokładką.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  22 maja 2012, 17:30
 małopolskie
#73363
Sylwestro pisze:A jeśli chodzi o zderzak tylny to widziałem przypadek gdzie dokladka dolna ori od GTI nie zgrywała sie idealnie z gorną częscią zderzaka od zwykłego MK5.Z lewej strony było idealnie ale na prawej krawędzi brakowało 2 milimetry do wyprowadzenia linni a regulacji nie ma na zatrzaskach nie sadze zeby gorna część byla inna w GTI jak w MK5 seryjnym???
miałem taki sam przypadek, a nawet więcej brakowało okazało się że jeden z zatrzasków nie do końca wszedł...
By Sylwestro -  22 maja 2012, 20:15
 -------
#73367
Krzycho pisze:
miałem taki sam przypadek, a nawet więcej brakowało okazało się że jeden z zatrzasków nie do końca wszedł...
No właśnie to czym to sie ma??? bo ludzie w ASO tak jak kolega fredric też mówią ze gorna część zderzaka tylnego we wszystkich MK5 jest taka sama róznią sie tylko dokładkami
Awatar użytkownika
By Krzycho -  23 maja 2012, 9:57
 małopolskie
#73388
musisz wciskać dokładnie po kolei wszystkie zatrzaski zaczynając od jednej strony kończąc na drugiej...