Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By tomcio666 -  12 mar 2019, 15:34
 dolnośląskie
#272499
orh pisze:
27 sty 2013, 11:37
Heh ja napiszę tak: nie wiem jakie rowery rowery wozicie na dachach, ale zdecydowanie warto kupić dobre=droższe uchwyty na rowery. Po
1. Szybkość i sposób zakładania zazwyczaj jest przemyślany.
2. materiał z których jest zrobiony sam bagażnik MUSI sprawiać dobre wrażenie :mrgreen: , w końcu montujemy tam rower za 1,2,3,4,6,9tyś pln czasami i warto by nie odpadł
3. właśnie powinno to być bezpieczne, dla naszego bike jak dla jadących z tyłu

Zdecydowanie łatwiej zakłada się rowery na bagażnik montowany na hak czy tylna klapę. Ale coś za coś dostęp do bagażnika jest mocno utrudniony i jeszcze taki mały kwiatek wg. przepisów rejestracja powinna być dobrze widoczna, podróbek czy wydruków wozić nie wolno więc albo odpinanie,okręcanie swojej i montaż na bagażniku albo ( oby nie) szukanie upierdliwego białego daszka. Polecam bagażnik na dach, trudniej się zakłada rowery ale dostęp do bagażnika nieograniczony, zmieszczą się 4 rowery, przy odrobinie wprawy i jeszcze ciekawostka ,dla mnie była :) spalanie auta jest MNIEJSZE z bagażnikiem dachowym niż z tym montowanym z tyłu.
Na allegro idzie wyrwać używkę bagażnik dachowy THULE Freeride za 40-80pln miom zdaniem najlepsza relacja cena/możliwość/trwalość. Nowy kosztuje 160-180 :)
Mam bagażnik na hak ( 3 rowery ) Peruzzo Parma 3, montaż w parę minut i wcale nie ma utrudnionego dostępu do klapy , bo ma specjalną wajchę, dzięki której obniża się go, można otworzyć bez problemu klapę i po wyjęciu kolejnych czterech browarów :tooth: zatrzasnąć i ruszać w dalszą drogę ...z żoną za kierownicą :super:

Dodano po 1 minucie 28 sekundach:
...ooo qrła, ale zacytowałem post z 2013 roku :no:

Dodano po 24 sekundach:
ślepok :wall: