Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By soja -  10 cze 2017, 22:41
 zachodniopomorskie
#253117
Dostalem dziś info ze drobiazgi o których piszę dwa posty wcześniej zostały już wysłane z ECS tuning
i wkrótce jadą na statek z USA. U mnie powinny być za miesiąc. Drobiazgi a cieszą
By soja -  10 cze 2017, 23:01
 zachodniopomorskie
#253119
Dośc droga. Drobiazgi 56$ plus ok. 20 $ przesyłka, ale tylko dlatego , że przez przypadek miałem gościa co czeka na paczkę z USA i się pod niego podczepiłem. Sam ECS chce za transport do Polski ponad 100 &!
Awatar użytkownika
By Ramzes -  10 cze 2017, 23:34
 kujawsko-pomorskie
#253125
Mi ogolnie to sie srednio podoba bo z naklejkami to sie moga cuda dziac. Wole malowac ale na pewno bedziesz mial cos innego niz wszyscy a chyba o to chodzi :)
By soja -  23 cze 2017, 17:51
 zachodniopomorskie
#253692
Ponoć same logo vw z tylnego uchwytu klapy bagażnika można kupić, Czy zna może ktoś numer katalogowy? Chodzi mi o to demontowane logo co było chyba w MK6.
By soja -  27 cze 2017, 17:33
 zachodniopomorskie
#253804
Dzięki koledze Ramzes ustaliłem w końcu numery samego emblematu vw wklamce na tylnej klapie. Tego nowszego z MKVI.
Dla potomnych.
Numer 5K0 853 630 B

Na samym emblemacie jest co prawda końcówka A, ale trzeba pytać o B. Wiadom nie liczy się to co na części, tylko na metce.
Koszt po rabacie nadal zabija. 95 zł za kawałek plastiku. Co ciekawe już w samej fabryce wyłamują mały element zaczepu na wewnętrzej części. Pewnie dlatego, że sam emblemat ma zastosowanie w wielu modelach.

Obrazek
By JaworVw -  16 lip 2017, 0:47
 pomorskie
#254649
Mam pytanie. Ktoś mi dzisiaj wyrwał znaczek na tyle nieumiejętnie, ze nie podważył tylko chromowanego elementu ale tez ta czarna "podkładkę" która jest pod chromem. Także raczej pozostaje mi wymiana samej klamki.
I tu moje pytanie. Czy mogę kupic kompletna klamke najchętniej z passata cc z piano black i wymienić ja p&p albo z golfa vi czy tak to nie zadziała? Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By JaworVw -  16 lip 2017, 12:27
 pomorskie
#254658
Ramzes pisze:Mozesz kupić ale to nie do konca p&p bo trzeba przedłużyć 2 kabelki, poza tym znaczek lekko bardziej wystaje na zewnatrz
Ale masz na myśli i znaczek od passata i od golfa czy tylko od passata?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk