Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By golfer_1984 -  23 lip 2014, 18:34
 podkarpackie
#138203
tekenele pisze:Zagadką dla mnie jest w takim razie co to za twór? Zderzak jetty z wycięciem i do tego kratka r-line. Zdjęcie z allegro z podpisem jetta r-line. Obrazek
na czujniki parkowania - 4 sztuki
By tekenele -  23 lip 2014, 21:01
 podkarpackie
#138216
golfer_1984 pisze:
tekenele pisze:Zagadką dla mnie jest w takim razie co to za twór? Zderzak jetty z wycięciem i do tego kratka r-line. Zdjęcie z allegro z podpisem jetta r-line. Obrazek
na czujniki parkowania - 4 sztuki
Temat jest o kratkach, panowie wcześniej gadali o kratkach r-line które nie pasują do zderzaka z jetty. A tutaj jest zdjęcie zderzaka jetty (wycięcia na listwy chromowane do kratek) i jest kratka R-Line. Mam nadzieję że się jasno wyraziłem tym razem i że ktoś wyjaśni o co w tym chodzi. Pozdro :)
Awatar użytkownika
By glodek -  24 lip 2014, 14:31
 wielkopolskie
#138269
Na moje te kratki z r-line pasują do zderzaka od jetty - skoro normalne kratki z grilla gt pasują zamiennie do jetty to czemu by te z r nie miały pasować skoro do zderzaka GT wejdą !! - ten gość z manuala co dawałem wyżej pewnie chciał mieć górną część ori z jetty ...
#140137
glodek pisze:Na moje te kratki z r-line pasują do zderzaka od jetty - skoro normalne kratki z grilla gt pasują zamiennie do jetty to czemu by te z r nie miały pasować skoro do zderzaka GT wejdą !! - ten gość z manuala co dawałem wyżej pewnie chciał mieć górną część ori z jetty ...
Tylko i wyłącznie kratki boczne z GT / GTI nie pasują w zderzak od Jetty / Varianta i na odwrót kratki z Jetty / Varianta nie pasują w zderzak GT / GTI
A z zdjęć wychodzi że kratek R-line są dwa rodzaje do każdego zderzaka jest inna ( chyba że ktoś coś majstrował )
Obrazek
Kupując zderzak od Jetty / Varianta nie zrobisz z niego GTI można jedynie pseudo GT z bocznymi kratkami od Jetty lub właśnie R-line
glodek pisze: Trafiłem na coś takiego - kratki r-line w jetta - skoro gość robił takie kombinacje alpejskie widać nie pasują P&P ale da radę zrobić ;)
http://vw-golfclub.ru/forum/showthread.php?t=19081" onclick="window.open(this.href);return false;
A-R-T-U-R pisze: raczej nie bedzie
A właśnie wygląda że pasują z manuala wynika że gościu po prostu zamienił listę na taką w kolorze i z chromem nic więcej do kratki R-line .
Bo R-line nie posiadają ozdobnej listwy chromowanej ( i uzyskał kratkę R-line z listwą ozdobną chrom bardzo fajny efekt szczególnie że cały front w chromie )
Obrazek
By krystek.l -  31 gru 2014, 9:03
#157284
Sajmon pisze: Ta to w ogóle jakaś przerobiona chyba:

Obrazek
To są jakieś dwa rodzaje tych kratek R-line? Gdzie u góry jest długa i krótka?
Jakieś może numery info albo cosik :naughty:
Bo ta na tym zdjeciu to interesujaco wyglada

Pytam ponieważ po ostatnich postach ze zdjeciami to zakrecilem się i juz sam nie wiem
Czy mi będzie pasować i która