Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By Tomek2202 -  11 sty 2016, 20:10
 wielkopolskie
#209869
Szczerze Ci powiem że nie wiem jaki jest nr tej klamki ja szukałem na allegro i kupiłem kompletną razem z lampkami podświetlania tablicy. Sama klamka jest niewymienialna ona jest cała z tym plastikiem od lampek. Dostaniesz się do niej od środka gdy ściągniesz plastikową osłonę klapy. Później kilka śrub do odkręcenia i sama wychodzi, nic trudnego.
By Bartas -  11 sty 2016, 20:20
 kujawsko-pomorskie
#209871
Tomek2202 pisze:Szczerze Ci powiem że nie wiem jaki jest nr tej klamki ja szukałem na allegro i kupiłem kompletną razem z lampkami podświetlania tablicy. Sama klamka jest niewymienialna ona jest cała z tym plastikiem od lampek. Dostaniesz się do niej od środka gdy ściągniesz plastikową osłonę klapy. Później kilka śrub do odkręcenia i sama wychodzi, nic trudnego.
http://allegro.pl/klamka-podswietlenie- ... 82162.html takie coś?
Kurde musze obadać co tam sie dzieje by nie kupić drugiej walniętej z drugiej strony w aso prawie 400 zl :ireful:
By Bartas -  12 sty 2016, 6:38
 kujawsko-pomorskie
#209940
Tomek2202 pisze:Dokładnie taka sama . Sprzedawca daję gwarancję rozruchową, więc warto zaryzykować.
:ok: :thank_you:
By mar89 -  14 lis 2016, 14:36
 wielkopolskie
#242770
Witam mam problem z bagażnikiem w golfie 5 kombi. A mianowicie nie mogę go otworzyć.
otwieram auto z pilota a i drzwi mogę otworzyć a bagażnika nie tak jakby się zacioł po kilkukrotnym szarpaniu za "klamkę" bagażnika się otwiera. co to może być??
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  18 lis 2016, 8:19
 warmińsko-mazurskie
#243000
mar89 pisze:Sprawdziłem przewody i są całe.
Nie raz pęknięcia przewodu-kabla sa dalej-głebiej w tej harmonijce, jak tak kiedyś miałem że niby dobrze wszystko, a kabel był pęknięty głębiej w harmonijce :( chyba ze może jakaś inna jest przyczyna tego że klamka nie reaguje :unsure:
By wojtkiewicz389 -  05 gru 2016, 23:50
 małopolskie
#243862
Hej,

Potrzebuję małej pomocy z zamkiem bagażnika. Prawdopodobnie wykitował ale nie wiem jak się do niego dobrać... :-/
Szukałem po nazwie na śrubce (3f 88) ale nic nie znalazłem, drogą dedukcji wydaje mi się, że może to być spline o rozmiarze m8. Ale nie mam takiego klucza i muszę go kupić a nie chcę kupować jak nie jestem pewien czy to to... Za to na forum na pewno ktoś ogarnia co to za śrubka :)

Obrazek

Wrzucam też jej zdjęcie ;)
By mar89 -  04 kwie 2017, 11:12
 wielkopolskie
#249993
Witam

Mam problem z wycieraczkami, a mianowicie wycieraczki bardzo wolno chodzą po szybie prawie się zatrzymują.
Przeszukałem forum i znalazłem informacje że należy przeczyścić mechanizm ale jaki?? może mi ktoś pomóc??
By mar89 -  04 kwie 2017, 12:34
 wielkopolskie
#249998
No raczej, zadajesz głupie pytania, jak nie chcesz pomóc to nie odpisuj na zadane pytania.

Dodano po 41 sekundach:
sorry napisałem to w złym temacie
By matmixmix -  25 lip 2017, 22:33
 dolnośląskie
#255093
witam. mam problem z zamkiem klapy. nie mozna ja otworzyc. zamek klapy sprawdzony ok. klamka ok zwarcie na krotko tez nie przynosi rezultatu. zamek drzwi kierowcy ok , nawet bord przelozony do sprawdzenia tez ok. kable w przelotkach cale, zero jakis pekniec czy przetarc. ma ktos jakies pomysly? bo mi juz brakuje :P dodam ze w jednym przewodzie ktory idzie do zamka jest napiecie. w drugim jest przejscie do klamki a w brazowym masa, 4ty kabel nie wiem od czego jest.