Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By Krzycho -  23 sty 2014, 11:11
 małopolskie
#117181
no tak... ale tak jak mowie zawsze to można zrobić w poźniejszym czasie... bo dorwać komplet sprawnych, nie piszczących czujników to jest wyzwanie :)
Awatar użytkownika
By pkonrad -  23 sty 2014, 21:07
 świętokrzyskie
#117348
Kamel pisze:pkonrad w MK5 jest podobnie, tyle, że nie ma lamp skrętnych.
Oczywiście masz rację i ja i tym wiem. Kolega z forum LCT również zakładał lapmy nieskrętne które były montowane w Leonach 1P na samym początku produkcji.
By gop_8 -  17 lut 2014, 17:41
 zachodniopomorskie
#120753
Witam wszystkich!

Właśnie też przerabiam temat z samopoziomowaniem. Mam takie pytanie czy to reflektory modyfikują swoje położenie w trakcie jazdy czy też tylko przy ich odpaleniu?
glodek pisze:#globus zerknij tu i przemyśl może warto usiąść samemu temat wcale nie jest taki ciężki na jaki wygląda :)

http://furmanka.blogspot.com/2007/12/mk ... aniem.html
Też się zastawiałem nad zakupem od nich tego zestawu /ale kaski zbrakło/. Tak się wstrzymwyałem z zakupem. Pierw chciałem zdobyć lampy. Jak już mam lampy uderzam do Szczecina - nie ma. Patrzę na forum. - ok.
Chłopaki są ok. Brałem od nich już trochę części - warto.
glodek - zamontowałeś ten zestaw? Będziesz montował?

Pozdrawiam
By gop_8 -  17 lut 2014, 18:51
 zachodniopomorskie
#120760
Dzięki za odpowiedź.
Poziomuje co jakiś okres czasu, czy co zmianę potencjału (położenia) na czujnikach.
Jak to się sprawdza na naszych drogach?

Pozdrawiam!
By Kamel -  17 lut 2014, 19:28
 mazowieckie
#120763
gop_8 lampy poziomują się w zależności od ustawienia czujników poziomu.
Głównie chodzi o to, że jak załadujesz bagażnik to lampy zejdą w dół.
Działanie samopoziomowania można dostrzec np. podczas szybkiego najazdu na próg zwalniający.
By jagood -  17 lut 2014, 19:36
 podkarpackie
#120764
gop_8 pisze:Dzięki za odpowiedź.
Poziomuje co jakiś okres czasu, czy co zmianę potencjału (położenia) na czujnikach.
Jak to się sprawdza na naszych drogach?

Pozdrawiam!
Koryguję na bieżąco na podstawie czujników przód + tył
działa bardzo dobrze :pepsi:
Awatar użytkownika
By Jaro -  17 lut 2014, 19:39
 śląskie
#120765
Dzialac dziala tylko ze wolno.
Nie ma co porownywac, ale w mesiu kumpla dziala to bardzo szybko. Swiatla swieca teoretycznie caly czas na jednej wysokosci :)
Awatar użytkownika
By glodek -  17 lut 2014, 19:50
 wielkopolskie
#120767
Troch poszaleliście bo lampy poziomuja sie tylko i wyłącznie przy odpalaniu auta nie w trakcie jazdy :) te czujniki tylko zastępują zwykła regulacje z kabiny - jak napakujecie "pyrek" do bagażnika to dopiero sie wypoziomuje - łatwo to sprawdzić ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8