Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Po zarejestrowaniu wypada┼éoby si─Ö przywita─ç i zapozna─ç z regulaminem. Dzi─Öki przywitaniu b─Ödziesz mia┼é/-a/ mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania post├│w na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypada┼éoby si─Ö przywita─ç i zapozna─ç z regulaminem. Dzi─Öki przywitaniu b─Ödziesz mia┼é/-a/ mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania post├│w na forum
Awatar u┼╝ytkownika
przez kondziu391 -  12 pa┼║ 2017, 10:59
 wielkopolskie
Witam wszystkich ; :D
Mam na imie Adrian przezywaja mnie Kondziu pomykam od marca golfem 5 generacji z silnikiem 1.9 tdi bkf , wczesniejsze moje autko to golf 4 rozwniez w dieslu :oczko:
przez adas2412 -  16 pa┼║ 2017, 10:37
 zachodniopomorskie
Witam. mam na imie Adam i ┼Ťmigam turankiem 1.9 tdi BKC, zarejestrowa┼éem si─Ö bo warto mie─ç nowych kumpli tak┼╝e w bratnim forum. pozdrawiam i ┼╝ycze bezawaryjno┼Ťci.
  • 1
  • 309
  • 310
  • 311
  • 312
  • 313

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy