Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypada┼éoby si─Ö przywita─ç i zapozna─ç z regulaminem. Dzi─Öki przywitaniu b─Ödziesz mia┼é/-a/ mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania post├│w na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypada┼éoby si─Ö przywita─ç i zapozna─ç z regulaminem. Dzi─Öki przywitaniu b─Ödziesz mia┼é/-a/ mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania post├│w na forum
przez Radeki65 -  15 maja 2019, 23:07
 ┼Ťl─ůskie
Witam

Dodano po 4 minutach 1 sekundzie:
Golf 6 zmiejszenie mocy
Witam, mam ┼Ťmieszne pytanie czy jest mo┼╝liwo┼Ť─ç ograniczenia mocy w golf VI 1,4tsi 160km?
Poniewa┼╝ chcia┼ébym odda─ç samoch├│d synowi ale taka moc na pierwsze auto jest dla niego za du┼╝a . Czy jest mo┼╝liwo┼Ť─ç zmniejszenia mocy na np. 120km ?
Pozdrawiam
Awatar u┼╝ytkownika
przez stach131 -  19 maja 2019, 15:01
 mazowieckie
Cze┼Ť─ç wszystkim!

Niedawno stałem się posiadaczem Golfa V R32. Jest to moje chyba trzynaste auto, mam nadzieję, że nie będzie pechowe.
Co równie istotne, to jest mój pierwszy VAG, a przesiadłem się z BMW (RWD), więc charakter jazdy (4 motion) z zupełnie innej bajki :)

Auto ma jaki┼Ť tam wydech catback (podobno Milltek), nalepk─Ö APR (lecz niestety w APR nie maj─ů tego VINu w systemie), ale nie hamowa┼éem go jeszcze, wi─Öc zak┼éadam, ┼╝e prawie seria :)
We wn─Ötrzu kto┼Ť do┼éo┼╝y┼é radio RNS510, drewnian─ů kierownic─Ö z multifunkcj─ů, z Passata, co by konweniowa┼éa z dekorami, ale niestety multifunkcja nie dzia┼éa wi─Öc od tego zaczniemy przygod─Ö.

Pierwsze zakupy ju┼╝ za mn─ů... kabel, VCDS, manetka tempomatu, modu┼é kierownicy highline.... i powoli b─Ödziemy doposa┼╝a─ç :)

Do zobaczenia na forum!
przez Pankow -  21 maja 2019, 18:19
 ma┼éopolskie
Siemka, od wczoraj posiada─ç, vw5, 1.6msi, automat, 2005 i ju┼╝ setki pyta┼ä i w─ůtpliwo┼Ťci. Do spotkania na forach

Dodano po 46 sekundach:
Pankow pisze: ÔćĹ
21 maja 2019, 18:19
Siemka, od wczoraj posiadacz vw5, 1.6msi, automat, 2005 i ju┼╝ setki pyta┼ä i w─ůtpliwo┼Ťci. Do spotkania na forach
  • 1
  • 422
  • 423
  • 424
  • 425
  • 426