Volkswagen Golf MK5

tapatalk Zmiany na tapatalku tapatalk

W zwi膮zku z przej臋ciem konta forum na tapatalku, prosimy wszystkich u偶ytkownik贸w o usuni臋cie starego profilu oraz wyszukanie go ponownie po frazie Forum VW Golf V. Stare konto przestanie by膰 aktywne.

Po zarejestrowaniu wypada艂oby si臋 przywita膰 i zapozna膰 z regulaminem. Dzi臋ki przywitaniu b臋dziesz mia艂/-a/ mo偶liwo艣膰 pisania post贸w na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypada艂oby si臋 przywita膰 i zapozna膰 z regulaminem. Dzi臋ki przywitaniu b臋dziesz mia艂/-a/ mo偶liwo艣膰 pisania post贸w na forum
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  
 pomorskie
Witamy na forum!
Przedstaw si臋, bo nie b臋dziesz mia艂 mozliwo艣ci pisania post贸w, pochwal czym je藕dzisz, b膮d藕 co zamierzasz kupi膰.
Obowi膮zkowo zapoznaj si臋 z
REGULAMINEM forum!

Nowych u偶ytkownik贸w zach臋camy do zaprezentowania swojego auta w KARTOTECE.
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  
 pomorskie
D偶emo he he, dobre, to ja te偶 - 5 lat mia艂em Mk5 1.9 TDI BRU 130ps z "pakietem osobistym" dodanym dzi臋ki temu forum, teraz mam brata? lub kuzyna? czyli 8P4 z motorem BLS 7GN w serii, kt贸ra na hamowni "wyplu艂a" 118 ps
przez Greg87 -  
 -------
Witam wszystkich, w pi膮tek stan臋 si臋 - mam nadzieje szcz臋艣liwym posiadaczem Golfa mk5 United kt贸ry przyjedzie do mnie z Niemiec ;) Ju偶 my艣l臋 nad modami dlatego rejestruje si臋 na Waszym forum. Pozdrowienia
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  
 pomorskie
Greg87 pisze:Witam wszystkich,

witamy r贸wnie偶, po zakupie zapraszamy do stworzenia kartoteki
Awatar u偶ytkownika
przez fredric -  
 mazowieckie
Mam na imi臋 Fryderyk pij臋 od 2005 roku hehe
Pomyka艂em 2.0tdi bkd 2004r a teraz pomykam er32.
przez kostecki -  
 mazowieckie
Witam wszystkich VW i Audi ;) maniak贸w.
Mam na imi臋 Konrad jestem szcz臋艣liwym posiadaczem Goferka GTI by CS 270 hp :mrgreen:
Awatar u偶ytkownika
przez PotaS -  
 艣wi臋tokrzyskie
Sp贸藕nione powitanie po ponad 5 latach :roll:
Witam, mam na imi臋 Mariusz i od 5 lat przewo偶臋 ty艂ek 1.6 FSI BLF :mrgreen:

Niech moc b臋dzie z Wami :!: :idea:
przez orh -  
 ma艂opolskie
Witam maniak贸w ;) wo偶臋 si臋 trondlajnem z bajerami z 2006 roku w jedynej s艂usznej wersji TDI oraz super niepowtarzalnym, indywidualnym, komputerowo dobieranym kolorze srebrnym LA7W :D
przez Greg87 -  
 -------
mettenos pisze:
Greg87 pisze:Witam wszystkich,

witamy r贸wnie偶, po zakupie zapraszamy do stworzenia kartoteki

Na pewno stworz臋, bo ju偶 my艣l臋 nad 艂adnymi felgami, oraz obni偶eniem zawieszenia + chip w dynosofcie na pocz膮tek, mam nadzieje 偶e co艣 doradzicie w kwestii felg i spr臋偶yn :)
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  
 pomorskie
dudi71 pisze:Witam wszystkich forumowicz贸w :)

skromny艣 8) mo偶e co艣 wi臋cej o sobie i o swoim dupowozie? :D W ka偶dym b膮d藕 razie serdecznie witamy :D :D :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 260