Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
By Punkami -  29 kwie 2019, 13:28
 pomorskie
#273822
Witam serdecznie! Od dwóch lat jestem posiadaczką VW Passat B5, 1.9 TDI. Ostatnio, zostałam szczęśliwą (lub nie, to się okaże) posiadaczką VW Golf V, 1.9 TDI. Liczę, że na forum znajdę potrzebne mi opinie i informacje. Pozdrawiam :)
By wrzoso -  01 maja 2019, 21:54
 lubelskie
#273880
Witajcie,

Jestem wlascicielem golfa V z silnikiem BLS szukam porad i chetnie podziele sie swoja wiedza. Milo mi goscic w waszym gronie :clap:
By Nowak1 -  03 maja 2019, 7:39
 małopolskie
#273908
Witam Was ,mam nadzieję że zostanę z Wami na dłużej.Mam na oku Golfa V 1,6 Mpi sprowadzonego ze Szwecji.Wyposażony średnio ale nie wiem jaka wersja wyposażenia chyba że z vin.Nie miałem nigdy Golfa ,sprzedawca zaufany , mimo wszystko proszę o wsparcie/podpowiedż na co zwrócić uwagę przed zakupem.Auto po przeglądzie jest ok.Wiem póki co że z wlepki w bagażniku odczytam kod silnika ważny przed ew.montażem LPG.Ponoć te głowice z Meksyku są gorsze.Pozdrawiam.
  • 1
  • 420
  • 421
  • 422
  • 423
  • 424
  • 556