Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
By Marcelix -  01 gru 2018, 0:24
 podlaskie
#269941
Witam wszystkich :hi: posiadaczy 4ch kółek ze stajni VAG'a i nie tylko. Mam na imię Marcin
Zarejestrowałem się tutaj, ponieważ kupiłem 2 tygodnie temu Volkswagena Golfa V Plus 1.9 TDI 2005r. Jak na razie jestem zadowolony z zakupu, ponieważ miało to być drugie auto w domu i miało służyć do zawożenia dzieci do przedszkola i do codziennych podróży do pracy i nie tylko :oczko: ale im dłużej z Nim obcuję sadzę że to był bardzo dobry zakup.
11 lat temu byłem posiadaczem Golfa Mk3 1.8 Pb w wersji "MEXICO" i również zarejestrowałem się wówczas na forum Golfa żeby czerpać wiedzę i i dzielić się własnymi doświadczeniami, by móc pomagać młodszym forumowiczom. Ale po sprzedaniu Golfa stałem się posiadaczem Passata B5 i automatycznie zarejestrowałem się na forum Passata.
Dziś po ponad dziesięciu latach już nie pamiętałem hasła na forum Golfa (biorąc pod uwagę rozwój technologiczny w ostatnich latach i ilość haseł do zapamiętania :roll:) Znalazłem To forum i myślę że będzie dobrze jak kiedyś, w "kupie" siła. :super: :super:
Pozdrawiam Wszystkich i życzę zadowolenia zarówno z własnych "maszyn" jak i z Tegoż forum.
Marcin
  • 1
  • 392
  • 393
  • 394
  • 395
  • 396
  • 556