Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
By blade -  10 cze 2017, 15:03
 podkarpackie
#253092
Witam wszystkich.Jestem posiadaczem Golfa V 1.9 TDI 105km.Cieszę się że jest takie forum gdzie można wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieć jak i podzielić się swoją wiedzą.Pozdrawiam serdecznie uzytkowników :ok:
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  10 cze 2017, 20:20
 warmińsko-mazurskie
#253113
Mettenoos pisze: ...
@zbyńo.ko
i witam starucha :hi:
Hej dziadku :PP Ty to tylko forum i forum :oczko: :ok:
Chyba trzeba wystąpić z propozycją do rządzących niech Cię jakoś wyróżnią za tyle lat współpracy i poświęconego czasu :pepsi:
tydzień temu byłem na zlocie niedaleko mnie i z kolesiami pojechaliśmy do gościa do garażyu co zbiera motocykle, normalnie szcena opada :eek: :wacko: :super:
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  10 cze 2017, 23:54
 pomorskie
#253128
zbyńo.ko pisze:
Mettenoos pisze: ...
@zbyńo.ko
i witam starucha :hi:
Hej dziadku :PP Ty to tylko forum i forum :oczko: :ok:
Chyba trzeba wystąpić z propozycją do rządzących niech Cię jakoś wyróżnią za tyle lat współpracy i poświęconego czasu :pepsi:
tydzień temu byłem na zlocie niedaleko mnie i z kolesiami pojechaliśmy do gościa do garażyu co zbiera motocykle, normalnie szcena opada :eek: :wacko: :super:

Oj oj Ty niedobry, porzuciłeś forum golfa dla forum motocyklowego
By fantapc -  11 cze 2017, 19:01
 wielkopolskie
#253155
Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Liczę na Waszą pomoc w diagnozie mojego VAGa :)

Czym jeżdżę? Golf MK5 1.9 TDI BKC z 2004 roku.
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  12 cze 2017, 9:30
 warmińsko-mazurskie
#253188
Mettenoos pisze:Oj oj Ty niedobry, porzuciłeś forum golfa dla forum motocyklowego
Wiadomo jak ma sie jakiś pojazd, to trzeba poczytać co nie co, gdzieś :oczko: tu zaglądam też :cool:
  • 1
  • 289
  • 290
  • 291
  • 292
  • 293
  • 556