Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
By Radeki65 -  15 maja 2019, 23:07
 śląskie
#274254
Witam

Dodano po 4 minutach 1 sekundzie:
Golf 6 zmiejszenie mocy
Witam, mam śmieszne pytanie czy jest możliwość ograniczenia mocy w golf VI 1,4tsi 160km?
Ponieważ chciałbym oddać samochód synowi ale taka moc na pierwsze auto jest dla niego za duża . Czy jest możliwość zmniejszenia mocy na np. 120km ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By stach131 -  19 maja 2019, 15:01
 mazowieckie
#274304
Cześć wszystkim!

Niedawno stałem się posiadaczem Golfa V R32. Jest to moje chyba trzynaste auto, mam nadzieję, że nie będzie pechowe.
Co równie istotne, to jest mój pierwszy VAG, a przesiadłem się z BMW (RWD), więc charakter jazdy (4 motion) z zupełnie innej bajki :)

Auto ma jakiś tam wydech catback (podobno Milltek), nalepkę APR (lecz niestety w APR nie mają tego VINu w systemie), ale nie hamowałem go jeszcze, więc zakładam, że prawie seria :)
We wnętrzu ktoś dołożył radio RNS510, drewnianą kierownicę z multifunkcją, z Passata, co by konweniowała z dekorami, ale niestety multifunkcja nie działa więc od tego zaczniemy przygodę.

Pierwsze zakupy już za mną... kabel, VCDS, manetka tempomatu, moduł kierownicy highline.... i powoli będziemy doposażać :)

Do zobaczenia na forum!
By Pankow -  21 maja 2019, 18:19
 małopolskie
#274354
Siemka, od wczoraj posiadać, vw5, 1.6msi, automat, 2005 i już setki pytań i wątpliwości. Do spotkania na forach

Dodano po 46 sekundach:
Pankow pisze:
21 maja 2019, 18:19
Siemka, od wczoraj posiadacz vw5, 1.6msi, automat, 2005 i już setki pytań i wątpliwości. Do spotkania na forach
  • 1
  • 423
  • 424
  • 425
  • 426
  • 427
  • 557