Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
By nasch -  10 paź 2012, 10:25
 -------
#84428
czesc przyszedł czas na kolejnego VAG od ok 2 miesięcy mk V variant 2007 2.0 BMM sport line :)

czeka mnie sporo pracy przy samochodzie z doposażaniem mam nadzieje że aktualne spostrzeżenia i wiadomości przydadzą sie komuś z forum :)
Awatar użytkownika
By PotaS -  12 paź 2012, 2:50
 warmińsko-mazurskie
#84582
2 lata niezły czas ;)

witamy !!
By osabzyk -  16 paź 2012, 21:40
 -------
#84952
Witam

Od kilku dni jestem posiadaczem golfa V 1.9 tdi 105KM BKC - przesiadka z golfa IV 1.9 tdi 90KM.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że "piąteczka" będę tak samo chwalił jak "czwóreczkę".
By florek -  17 paź 2012, 16:51
 -------
#85037
:D Witam serdecznie administratora i wszystkich użytkowników profilu. Mam na imię Florian i jestem od 8 lat właścicielem i użytkownikiem golfa v fsi 1,4, który do tej pory spisywał mi się bezawaryjnie. W tym roku, bez jakiejkolwiek przyczyny, po około trzech dobach garażowania rozładował mi się akumulator. Próby usunięcia tej awarii w warsztatach samochodowych elektryków zakończyły się fiaskiem. Podczas diagnozowania przyczyn awarii, wymieniono moduł komfortu, który wg oceny komputerowej, miał ulec uszkodzeniu oraz akumulator. Wymiana tych urządzeń najprawdopodobniej była niepotrzebna, bo po trzech dobach garażowania znowu nie można było uruchomić auta. Nowy akumulator rozładował się do zera. Dylemat ten jest powodem mojego zdenerwowania, bo dotąd nie udało się zdiagnozować przyczyny zaistniałej w aucie awarii. Może komuś z użytkowników tego profilu przytrafiła się podobna mojej awaria i usunięcie jej było pomyślne ? Będę wdzięczny wszystkim, którzy posłużą mi radą i pomogą rozwiązać mój problem. Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za porady.
Awatar użytkownika
By Tyson -  18 paź 2012, 9:26
 mazowieckie
#85064
Witamy!
Ten dział służy tylko do "witania się".
Problem związany z Golfem proszę opisać w konkretnym dziale.
Awatar użytkownika
By Manios -  21 paź 2012, 20:56
 pomorskie
#85253
Witam wszystkich Forumowiczów.
Od wielu lat jeżdżę autami z grupy VAG i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej :)
z kolei od kwietnia tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem VW Jetta Sport Line z silnikiem BKD który przynosi mi tyle frajdy z jazdy że aż wstyd się przyznać :D
Poczytałem troche Wasze forum i zdecydowałem się przyłączyć bo widzę że panuje tu super atmosfera...
Pozdrawiam z Trójmiasta
Manios
Awatar użytkownika
By fredric -  21 paź 2012, 21:35
 mazowieckie
#85257
unseen pisze:Witamy ,co do tej atmosfery to pewnie dlatego że admini jeszcze malo upierdliwi ;-)
Normalni że tak powiem :mrgreen:
By paweu -  23 paź 2012, 19:31
 podkarpackie
#85364
Cześć wszystkim.
Narazie jeżdze A4 b5, ale może niedługo będzie piątka
By Kiler -  26 paź 2012, 1:40
 wielkopolskie
#85529
Witam . Nie było mnie tu dosyć długo . Zniknąłem gwałtownie :) ale jestem :) jutro odbieram mojego golfa od kumpla po 9 miesiącach postoju ;) zobaczymy jak przetrwał tą ciężką próbę ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 555