Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
By Tomala_WZL -  31 sie 2019, 12:47
 dolnośląskie
#276726
Tomala_WZL pisze:
30 sie 2019, 17:42
:super:
Witam mam nadzieje że dużo się naucze na tym forum 🤘🏻

Dodano po 22 godzinach 29 minutach 55 sekundach:
Re: dzień dobry wszystkim
Pozdrawiam z moją czerwoniutką golfiną 2.0 tdi
(Co myślicie o założeniu chipa na 170 km w tym silniku który obecnie ma 140)
By pablo183 -  03 wrz 2019, 22:47
 podlaskie
#276801
Witam wszystkich!!!
W zeszłym tygodniu stałem się posiadaczem Golfa V z 2004 r. Przesiadka z Lanosa 1.6, którego dziś się pozbyłem i pojechał na Ukrainę :laugh: . Posiadaczem Golfa stałem się trochę przypadkiem... Chciałem kupić Volvo V40, ale obudziłem się i stwierdziłem, że za duży kloc to będzie. Wstałem, ogarnąłem się i zrobiłem przejażdżkę po komisach. Posiedziałem w Astrze, Civic i Golfie. Wieczorem zobaczyłem ogłoszenie na OLX i pojechałem obejrzeć. Spodobał mi się, pojechałem na ścieżkę diagnostyczną, którą przeszedł bezproblemu i kupiłem. Niestety parę rzeczy muszę ogarnąć w nim sam. Zrobiłem wycieraczki, bo zacięły się, ale gdzieś popełniłem błąd, bo mają mniejszy zakres ruchu... wymieniłem radio, bo były wstawiony jakiś chiński badziew z ekranem dotykowym, który nie działał, a jak je się włączało to na ekranie startowym, pojawiało się logo pewnej marki na "H" :laugh:. Niestety muszę zrobić centralny zamek w dwóch drzwiach już mam kupiony tylko potrzebny czas. Pan na YT robi to w nie całe 30 min, mi to zajmie pewnie ze 2 godziny. Murzę również zdobyć drugi kluczyk, bo mam tylko jeden.
Miało być krótko, a wyszło trochę dłużej, wiec jeszcze raz Witam wszystkich!!! :burp:
  • 1
  • 439
  • 440
  • 441
  • 442
  • 443
  • 557