Volkswagen Golf MK5

tapatalk Zmiany na tapatalku tapatalk

W zwi膮zku z przej臋ciem konta forum na tapatalku, prosimy wszystkich u偶ytkownik贸w o usuni臋cie starego profilu oraz wyszukanie go ponownie po frazie Forum VW Golf V. Stare konto przestanie by膰 aktywne.

Po zarejestrowaniu wypada艂oby si臋 przywita膰 i zapozna膰 z regulaminem. Dzi臋ki przywitaniu b臋dziesz mia艂/-a/ mo偶liwo艣膰 pisania post贸w na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypada艂oby si臋 przywita膰 i zapozna膰 z regulaminem. Dzi臋ki przywitaniu b臋dziesz mia艂/-a/ mo偶liwo艣膰 pisania post贸w na forum
przez bolinio3 -  
 podkarpackie
Czesc mam na imie Micha艂 i jestem od 2 tygodni posiadaczem vw golfa 5 variant trendline 1.6 102 KM (Benzyna+LPG) z 2007.12 r.
przez WiesioShow -  
 zachodniopomorskie
Cze艣膰 wszystkim,

Trch臋 o mnie - Pawcio z Koszalina jestem, na autach znam sie o tyle o ile, mechaniki pojazdowej nie ko艅czy艂em, ale maj膮c Golfa mo偶na sie troszk臋 tego i owego nauczy膰 grzebi膮c przy aucie.
Wspomnia艂em ju偶 moje auto: to Golf V Plus 1.9TDI BXF - 90KM. Auto mam 3 lata i musz臋 przyzna膰, 偶e jest to naprawd臋 fajne wygodne autko. Dok艂ada艂em w nim czujniki cofania wraz z wy艣wietlaczem diodowym, a ch臋tnie bym do niego dorzuci艂 jeszcze oryginalny pod艂okietnik z nadmuchem na ty艂. To chyba tyle tytu艂em wst臋pu o mnie i aucie, pewnie przy nast臋pnych postach - ju偶 na innych tematach wi臋cej my艣li si臋 urodzi.
przez lukasz1d1 -  
 ma艂opolskie
Dzie艅 dobry, cze艣膰. Jestem 艁ukasz nie je偶d偶臋 autem ju偶 od p贸艂 roku :laugh: , wcze艣niej je藕dzi艂em volvo v40 ale niestety musia艂em sprzeda膰, chc臋 kupi膰 auto my艣l臋 偶e gofera 5 i jestem tutaj by zasi臋gn膮膰 opinii w艂a艣cicieli :)
przez ANIA79 -  
 艂贸dzkie
Dobry wiecz贸r. Mam 1.6 FSI 2005 rok, jestem pierwsz膮 w艂a艣cicielk膮. :clap: Z pewno艣ci膮 b臋d臋 potrzebowa艂a podpowiedzi przy okazji moich problem贸w z autem i licz臋 bardzo na Was Panowie i Panie. Pozdrawiam z 艁odzi.
  • 1
  • 255
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 260