Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypada┼éoby si─Ö przywita─ç i zapozna─ç z regulaminem. Dzi─Öki przywitaniu b─Ödziesz mia┼é/-a/ mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania post├│w na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypada┼éoby si─Ö przywita─ç i zapozna─ç z regulaminem. Dzi─Öki przywitaniu b─Ödziesz mia┼é/-a/ mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania post├│w na forum
przez bolinio3 - User  -  
 podkarpackie
Czesc mam na imie Michał i jestem od 2 tygodni posiadaczem vw golfa 5 variant trendline 1.6 102 KM (Benzyna+LPG) z 2007.12 r.
przez WiesioShow - User  -  
 zachodniopomorskie
Cze┼Ť─ç wszystkim,

Trch─Ö o mnie - Pawcio z Koszalina jestem, na autach znam sie o tyle o ile, mechaniki pojazdowej nie ko┼äczy┼éem, ale maj─ůc Golfa mo┼╝na sie troszk─Ö tego i owego nauczy─ç grzebi─ůc przy aucie.
Wspomnia┼éem ju┼╝ moje auto: to Golf V Plus 1.9TDI BXF - 90KM. Auto mam 3 lata i musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e jest to naprawd─Ö fajne wygodne autko. Dok┼éada┼éem w nim czujniki cofania wraz z wy┼Ťwietlaczem diodowym, a ch─Ötnie bym do niego dorzuci┼é jeszcze oryginalny pod┼éokietnik z nadmuchem na ty┼é. To chyba tyle tytu┼éem wst─Öpu o mnie i aucie, pewnie przy nast─Öpnych postach - ju┼╝ na innych tematach wi─Öcej my┼Ťli si─Ö urodzi.
przez lukasz1d1 - User  -  
 ma┼éopolskie
Dzie┼ä dobry, cze┼Ť─ç. Jestem ┼üukasz nie je┼╝d┼╝─Ö autem ju┼╝ od p├│┼é roku :laugh: , wcze┼Ťniej je┼║dzi┼éem volvo v40 ale niestety musia┼éem sprzeda─ç, chc─Ö kupi─ç auto my┼Ťl─Ö ┼╝e gofera 5 i jestem tutaj by zasi─Ögn─ů─ç opinii w┼éa┼Ťcicieli :)
przez ANIA79 - User  -  
 ┼é├│dzkie
Dobry wiecz├│r. Mam 1.6 FSI 2005 rok, jestem pierwsz─ů w┼éa┼Ťcicielk─ů. :clap: Z pewno┼Ťci─ů b─Öd─Ö potrzebowa┼éa podpowiedzi przy okazji moich problem├│w z autem i licz─Ö bardzo na Was Panowie i Panie. Pozdrawiam z ┼üodzi.
  • 1
  • 255
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 282