Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypada┼éoby si─Ö przywita─ç i zapozna─ç z regulaminem. Dzi─Öki przywitaniu b─Ödziesz mia┼é/-a/ mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania post├│w na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypada┼éoby si─Ö przywita─ç i zapozna─ç z regulaminem. Dzi─Öki przywitaniu b─Ödziesz mia┼é/-a/ mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania post├│w na forum
Awatar u┼╝ytkownika
przez WAFLITO -  03 kwie 2019, 19:31
 ┼Ťwi─Ötokrzyskie
Siemanko, z tej strony WAFEL, ┼Üwi─Ötokrzyskie. Jestem ┼Ťwie┼╝ym posaidaczem GOLFA GTI Mk6, wcze┼Ťniej by┼éy same AUDI A4, S3...
Mój golf to seryjny GTI, jak narazie nie było żadnych przeróbek.
My┼Ťl─Ö ┼╝e mi┼éo b─Ödzie nam dyskutowa─ç na tematy naszych autek. Pozdrawiam ;)
przez Lukomek21 -  03 kwie 2019, 22:30
 kujawsko-pomorskie
Siemanko, kupi┼éem na swoje pierwsze auto golfa 5 z bardzo fajnym wyposa┼╝eniem ale niestety 1.6fsi z tego co zauwazylem do tej pory bede mial chyba sporo pytan na forum licze na pomoc ­čśâ
Awatar u┼╝ytkownika
przez Kamikuli -  06 kwie 2019, 13:39
 zachodniopomorskie
Dzie┼ä dobry :) witam wszystkich i ka┼╝dego z osobna, jako pedagog niewiele wiem o motoryzacji, ale jako nauczyciel plastyki - wiem co przepi─Ökne, nietypowe i oryginalne ( mog─Ö przemalowa─ç i obklei─ç Wasze auta :oczko: ) Chyba cz─Ö┼Ťciej b─Öd─Ö pyta─ç ni┼╝ radzi─ç, za co z g├│ry dzi─Ökuj─Ö. Pozdrawiam z nad morza :)
  • 1
  • 415
  • 416
  • 417
  • 418
  • 419
  • 444