Volkswagen Golf MK5

Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  21 cze 2015, 14:34
 zachodniopomorskie
#182776
żółwik pisze:Gdy go kupiłem właściciel mówił, że silnik był chipowany i ma około 130 koni, ale nigdy tego nie sprawdzałem :hmmm:
Chyba pomyślałeś samochody :no:

Wartość doładowania i dawek sa idealne dla BRU serii. Dziwi mnie ze nie jedzie powyżej 140km/h dlatego potrzebne mi sa te logi co mówiłem, moze chwilowo turbawka się przycina, ale musze to zobaczyć na logu 5 biegu, bo na razie nic tu nie widac.
By żółwik -  21 cze 2015, 19:30
 śląskie
#182814
PinkFloyd pisze:
żółwik pisze:Gdy go kupiłem właściciel mówił, że silnik był chipowany i ma około 130 koni, ale nigdy tego nie sprawdzałem :hmmm:
Chyba pomyślałeś samochody :no:

Wartość doładowania i dawek sa idealne dla BRU serii. Dziwi mnie ze nie jedzie powyżej 140km/h dlatego potrzebne mi sa te logi co mówiłem, moze chwilowo turbawka się przycina, ale musze to zobaczyć na logu 5 biegu, bo na razie nic tu nie widac.
Tak powiedział sprzedawca, było to dość dawno temu ale nigdy tego nie weryfikowałem. Golfik miał po prostu jeździć :P
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  21 cze 2015, 21:46
 pomorskie
#182823
żółwik pisze:
Tak powiedział sprzedawca, było to dość dawno temu ale nigdy tego nie weryfikowałem. Golfik miał po prostu jeździć :P
Nie ma żadnego chipa, to seryjne 90konne BRU, prawda jest taka, że powyżej 3200 rpm ten silnik na 5 biegu już nie jedzie, chip obowiązkowy
unseen pisze: 3 rubryka razy 5 , dla 1,9 razy 4,2.
w 001 dynamicznym? w "Injection Duration (specified)"?