Volkswagen Golf MK5

Awatar użytkownika
By Mettenoos -  08 mar 2016, 13:15
 pomorskie
#219006
jakim chipie? ciśnienie 2040mbara to ma być czip? ja tyle mam w serii :D

poza tym gdy zbija ci do 1836mbar to raczej nawet serii nie trzyma
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  08 mar 2016, 13:27
 pomorskie
#219009
2040mbara to seria dla tych silników, więc skąd na wykresie wzięła się u ciebie ta moc naprawdę nie wiem :) niech się PinkFloyd wypowie bo on biegły w logach ale po ciśnieniu widać serię a samą dawką paliwa mocy się nie podwyższy :) powinieneś mieć tak +/- 2200mbara
Dodano po 57 sekundach:
a może zapomniałeś guzik od powerboxa wcisnąć :D
Awatar użytkownika
By Tyson -  08 mar 2016, 13:39
 mazowieckie
#219010
To co przychodzi mi do głowy: Juz po programie auto było na kilku wizytach w ASO. Raz chciałem wyrwać od nich nowy aku (ciężkie odpalanie), ale powiedzieli że zrobią aktualizację softu. Niestety był jakiś błąd z połączeniem i aktualizacja się nie powiodła. Na własne oczy widziałem komunikat na VASie czy czymś tam.
Po wyjechaniu z ASO zadzwoniłem do mastersa i powiedział, że dobrze że im sie nie udało bo tak to byłoby po koniach.
By Bartas -  08 mar 2016, 14:17
 kujawsko-pomorskie
#219012
Mettenoos pisze:a jednak im się udało bo ewidentnie 2040mbar to seria
Przykro to powiedzieć ale taka prawda :/ Jak będziesz robil kolejnie to daj mi grupe 4 dynamicznie (tylko dla mnie) :D
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  08 mar 2016, 15:33
 zachodniopomorskie
#219020
Z uwagi na niedoładowanie to nawet wyżej to serii nie trzyma. Program seryjny. Daj 01 dynamicznie i 08

Dodano po 4 minutach 50 sekundach:
Mettenoos pisze:2040mbara to seria dla tych silników, więc skąd na wykresie wzięła się u ciebie ta moc naprawdę nie wiem :) niech się PinkFloyd wypowie bo on biegły w logach ale po ciśnieniu widać serię a samą dawką paliwa mocy się nie podwyższy :) powinieneś mieć tak +/- 2200mbara
Dodano po 57 sekundach:
a może zapomniałeś guzik od powerboxa wcisnąć :D
Racja. Bardzo lajtowe softy sa po 2100 mbar, normalnie to 2190-2200 mbar żądanego a w overbooscie i po 2300mbar. Przy takim doładowanie i 2040 mbar i podniesieniu dawki samej więcej niż 10-15KM nie uzyskasz, potem to lokomotywa.
Awatar użytkownika
By Tyson -  08 mar 2016, 19:08
 mazowieckie
#219053
W wolnej chwili zrobię. Dzwoniłem już do mastersa i czeka tylko na mój wolny termin. Cenowo się dogadaliśmy :ok:
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  08 mar 2016, 21:29
 zachodniopomorskie
#219089
Mettenoos pisze:Warto czasami zrobić logi, można się dowiedzieć ciekawych rzeczy :ok:
Po programie zawsze powtarzam trzeba uważać z Aso. Kolega wycinał tylko dpf-a poza Aso. Pojechał do Aso na rutynowy przegląd. Jak mu bez zgody zaktualizowali soft bo vas tak pokazywał to auto latało tylko w trybie awaryjnym z choinką na desce z uwagi na brak dpfa.
Awatar użytkownika
By Tyson -  08 mar 2016, 22:34
 mazowieckie
#219111
PinkFloyd pisze:
Tyson pisze:
PinkFloyd pisze: Daj 01 dynamicznie i 08.
Razem?
Może być
Na 3 biegu wystarczy? Nie mam w okolicy drogi by pędzić 160. Na upartego można, ale ja do kamikadze nie należę :P

Dodano po 2 minutach 49 sekundach:
PinkFloyd pisze:
Mettenoos pisze:Warto czasami zrobić logi, można się dowiedzieć ciekawych rzeczy :ok:
Po programie zawsze powtarzam trzeba uważać z Aso. Kolega wycinał tylko dpf-a poza Aso. Pojechał do Aso na rutynowy przegląd. Jak mu bez zgody zaktualizowali soft bo vas tak pokazywał to auto latało tylko w trybie awaryjnym z choinką na desce z uwagi na brak dpfa.
Jak powiedziałem ojcu o całej akcji, to powiedział że teraz to strach w okolicy ASO przejeżdżać :tooth: