Volkswagen Golf MK5

Awatar użytkownika
By Mettenoos -  05 kwie 2016, 7:59
 pomorskie
#223114
PinkFloyd pisze: a wczesniej to chyba było druciarstwo

Pink przecież wcześniej w ASO przywrócili go do serii po aktualizacji softu

Dodano po 2 minutach 16 sekundach:
Tyson pisze:v
tak wygląda moja seria: 131KM i 290NM - życzę każdemu tak słabej serii
nie wiem czym cię mierzyli ale patrząc na twoje poprzednie logi nie ma opcji aby był taki wynik Radek
Awatar użytkownika
By Tyson -  05 kwie 2016, 11:02
 mazowieckie
#223124
Karol pisałem, że próbowali w ASO wgrać nowy soft, ale się nie udało - osobiście widziałem komunikat. Po zrobieniu logów uświadomiliście mi, że mam serie. Skąd się wziął wynik 131KM nie wiem, skoro ciśnienie i paliwo seria. Tuner powiedzial, że w 008 wystarczyło spojrzeć na limitery, cokolwiek miałoby to znaczyć :wacko:
Pink dopatrzył się teraz, że byla podniesiona lekko dawka paliwa i taki program określił jako druciarstwo, bo dawno tak się nie robi.
Program był robiony 7 lat temu. Od samego początku powtarzałem, że ma być bezpiecznie, bo wiedziałem, że samochód zostanie u mnie na dłużej. W takim razie dziubneli lekko dawkę paliwa, a ciśnienie zostawili - tak to tłumaczę, może błędnie.

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
Mettenoos pisze: nie wiem czym cię mierzyli ale patrząc na twoje poprzednie logi nie ma opcji aby był taki wynik Radek
Ponoć nic bardziej wiarygodnego nie ma - MAHA
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  05 kwie 2016, 11:05
 pomorskie
#223125
Tyson pisze: a ciśnienie zostawili - tak to tłumaczę, może błędnie.

to chyba nie tak, samą dawką z seryjnym ciśnieniem nie da się osiągnąć takiego wyniku, mniejsza o to, ważne że teraz cel został osiągnięty
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  05 kwie 2016, 12:46
 zachodniopomorskie
#223140
Mettenoos pisze:
Tyson pisze: a ciśnienie zostawili - tak to tłumaczę, może błędnie.

to chyba nie tak, samą dawką z seryjnym ciśnieniem nie da się osiągnąć takiego wyniku, mniejsza o to, ważne że teraz cel został osiągnięty
Znam różne przypadki wysterowania hamowni żeby pokazać klientowi, ze było ok, a potem robi się poprawkę. Teraz po fakcie to już wróżenie z fusów. Co mieli poakzac, ze kiedyś takie coś robili :fluff: Tylko kiedyś podnoszenie samej dawki i podniesienie limitera to jak założenie Boxa :roll: , dobrze że teraz to wygląda OK :oczko: i tak jak powinno to wyglądać i ładnie trzyma ciśnienie :D
Awatar użytkownika
By Tyson -  05 kwie 2016, 21:06
 mazowieckie
#223219
W tamtych latach masters cieszył się bardzo dobrą renomą, może za bardzo obrośli w piórka. Po czasie przyszła refleksja, że jednak trzeba robić dobrze
Mettenoos pisze: to chyba nie tak, samą dawką z seryjnym ciśnieniem nie da się osiągnąć takiego wyniku, mniejsza o to, ważne że teraz cel został osiągnięty
Piękne podsumowanie tematu :super:
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  05 kwie 2016, 21:10
 zachodniopomorskie
#223221
Tyson pisze:W tamtych latach masters cieszył się bardzo dobrą renomą, może za bardzo obrośli w piórka. Po czasie przyszła refleksja, że jednak trzeba robić dobrze
Mettenoos pisze: to chyba nie tak, samą dawką z seryjnym ciśnieniem nie da się osiągnąć takiego wyniku, mniejsza o to, ważne że teraz cel został osiągnięty
Piękne podsumowanie tematu :super:
Teraz masz program jakby auto z nim z fabryki wyszło :super: Coś czuć poprawę ?
Awatar użytkownika
By Tyson -  05 kwie 2016, 21:16
 mazowieckie
#223227
Niby tylko 10KM i 20 NM, ale czuć że lżej ma :clap: Przy wyższych prędkościach różnica jest jeszcze bardziej odczuwalna.