Volkswagen Golf MK5

By bluemotion -  14 lut 2014, 18:00
 -------
#120271
Witam wyskoczył mi check i pokazuje mi błąd 17909 oraz informacje Abgas werkstatt, auto jeździ tak jak powinno, odpala od pierwszego, nie stracił mocy, dodam że nie mam żadnych dpfów i egierów, błąd pokazuje Przekaźnik J17 pompy paliwa. zwarcie z masą. Przekaźnik został wymieniony, bezpieczniki sprawdzone, bo po obrazku bezpieczników wychodzi na to że za pompe odpowiada bezpiecznik nr 27 lecz jest on cały, nawet go wymieniłem też i nic... czy jakiś inny bezpiecznik odpowiada jeszcze za pompe ? Choć sam juz nie wiem czy problem leżey w pompie choć po przekręceniu zapłonu powinno być ją przez chwilkę słychać a jej właśnie nie słychać. Co to może być ?
By bluemotion -  14 lut 2014, 18:35
 -------
#120276
ducho pisze:według opisanych w tym linku https://www.dropbox.com/s/mitm9c8ssbvuv ... %20V-2.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
jest jeszcze jeden bezpiecznik F42 (str 12) odpowiadający za przekaźnik paliwa J17 - może ten ?
Gdzie znajduje się ten bezpiecznik F42 dokładnie ? bo nie moge z tego zdjęcia tej skrzynki odczytać
Co do J17 czyli A3 jest przypisane tylko do silników BCA i BGU a mi chodzi o BKC
J17 nie mam w skrzynce z bezpiecznikami w komorze, u mnie j17 z tego co wiem to jest przekaźnik (449) pod kierownicą. Pod maską z bezpiecznikami mam tylko 1 przekaźnik (100)