Volkswagen Golf MK5

Tutaj oceniamy auto, kt贸re chcesz kupi膰
Regulamin forum: Chcesz kupi膰 Golfa V - trafi艂e艣 w dobre miejsce, pytaj o wszystko co zwi膮zane z zakupem Golfa V w podwieszonych tematach. Pami臋taj, 偶e tworz膮c tytu艂 nowego tematu powinien on zawiera膰 nast臋puj膮ce informacje: model, silnik, rocznik, sk膮d, cena, VIN /je艣li posiadasz/ np. Golf V 1.9 TDI 2004 r. z Warszawy, cena 20000 z艂, w za艂o偶onym temacie pytasz o ocen臋 jednego konkretnego egzemplarza na zasadzie "jeden temat - jedno auto"
Awatar u偶ytkownika
przez VCX_7 - Fan Forum  -  
 艣l膮skie
Mettenoos pisze:Przebieg normalny, instalacja lpg mo偶e wymaga膰 dofinansowania dlatego ja wola艂bym egzemplarz bez lpg

Ja og贸lnie nie jestem zwolennikiem gazu (g艂贸wnie miasto) ale pomy艣la艂em, 偶e skoro fabryczna to mo偶e warto.
O co chodzi z tym dofinansowaniem?- zu偶yta instalacja LPG?.
Awatar u偶ytkownika
 艣l膮skie
Mettenoos pisze:Butla za 2 lata straci legalizacj臋

Ano tak, nie pomy艣la艂em o tym w og贸le :( . Z tej 6-tki i tak nici ale dobrze wiedzie膰 na przysz艂o艣膰, pojutrze jad臋 ogl膮da膰 fok臋 z 2010r. , 21.500z艂., rzekomo igiei艂ka ...
Czy m贸g艂bym tutaj umiesci膰 link do tego forda?
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos - Moderator/Tropiciel Spamer贸w  -  
 pomorskie
VCX_7 pisze:O co chodzi z tym dofinansowaniem?- zu偶yta instalacja LPG?.

No tak, wtryskiwacze lpg zu偶ywaj膮 sie szybciej ni偶 Pb, gniazda zaworow nie wiadomo w jakim stanie a przy lpg po takim przebiegu lubi膮 by膰 "podgryzione"itp... . Jak nie jestes zwolennikiem lpg to patrz na Pb
Awatar u偶ytkownika
 pomorskie
VCX_7 pisze:No to ju偶 mnie wyleczy艂e艣 na maxa z gazu, czyli zasada jak gaz to tylko zak艂ada膰 samemu i przez te par臋 lat powinien by膰 spok贸j ;) .

Zawsze by艂em tego zdania, do Lupo 1.4 mpi do dzis nie moge sie zdecydowac na monta偶 a ma teraz 145 tkm a mia艂 8 lat temu podczas zakupu 50 tkm
Awatar u偶ytkownika
 pomorskie
jak niski i sprawdzony przebieg, 艣wie偶a i dobra instalacja LPG to mo偶na kupowa膰 ale kto takie auto sprzedaje? Jedynie handlarz z cofni臋tym licznikiem, najta艅sz膮 instalk膮 w ramach wpuszczenia w maliny potencjalnego kupuj膮cego
Awatar u偶ytkownika
 艣l膮skie
Dzisiaj 偶eby kupi膰 u偶ywan膮 fur臋 to trzeba by ze dwa fakultety sko艅czy膰 a i tak jeszcze w rogi strzel膮 cz艂owieka.
Cholernie m臋czy mnie to szukanie, no i podej艣cie komisant贸w jak wciskaj膮 kit. Nie wiem dlaczego nie mo偶na trafi膰 z 1-szej reki chyba, 偶e ludziska wol膮 pozby膰 si臋 problemu i odda膰 po艣rednikowi.
Awatar u偶ytkownika
 pomorskie
VCX_7 pisze: Nie wiem dlaczego nie mo偶na trafi膰 z 1-szej reki

W DE mo偶na i to z niskim przebiegiem ale nie za takie pieni膮dze jak 26 tz艂. :) u nas ci臋偶ko