Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Tutaj oceniamy auto, kt├│re chcesz kupi─ç
Regulamin forum: Chcesz kupi─ç Golfa V - trafi┼ée┼Ť w dobre miejsce, pytaj o wszystko co zwi─ůzane z zakupem Golfa V w podwieszonych tematach. Pami─Ötaj, ┼╝e tworz─ůc tytu┼é nowego tematu powinien on zawiera─ç nast─Öpuj─ůce informacje: model, silnik, rocznik, sk─ůd, cena, VIN /je┼Ťli posiadasz/ np. Golf V 1.9 TDI 2004 r. z Warszawy, cena 20000 z┼é, w za┼éo┼╝onym temacie pytasz o ocen─Ö jednego konkretnego egzemplarza na zasadzie "jeden temat - jedno auto"
Awatar u┼╝ytkownika
przez VCX_7
 ┼Ťl─ůskie
Mettenoos pisze:Przebieg normalny, instalacja lpg mo┼╝e wymaga─ç dofinansowania dlatego ja wola┼ébym egzemplarz bez lpg

Ja og├│lnie nie jestem zwolennikiem gazu (g┼é├│wnie miasto) ale pomy┼Ťla┼éem, ┼╝e skoro fabryczna to mo┼╝e warto.
O co chodzi z tym dofinansowaniem?- zu┼╝yta instalacja LPG?.
Awatar u┼╝ytkownika
przez VCX_7
 ┼Ťl─ůskie
Mettenoos pisze:Butla za 2 lata straci legalizacj─Ö

Ano tak, nie pomy┼Ťla┼éem o tym w og├│le :( . Z tej 6-tki i tak nici ale dobrze wiedzie─ç na przysz┼éo┼Ť─ç, pojutrze jad─Ö ogl─ůda─ç fok─Ö z 2010r. , 21.500z┼é., rzekomo igiei┼éka ...
Czy mógłbym tutaj umiescić link do tego forda?
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos
 pomorskie
VCX_7 pisze:O co chodzi z tym dofinansowaniem?- zu┼╝yta instalacja LPG?.

No tak, wtryskiwacze lpg zu┼╝ywaj─ů sie szybciej ni┼╝ Pb, gniazda zaworow nie wiadomo w jakim stanie a przy lpg po takim przebiegu lubi─ů by─ç "podgryzione"itp... . Jak nie jestes zwolennikiem lpg to patrz na Pb
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos
 pomorskie
VCX_7 pisze:No to ju┼╝ mnie wyleczy┼ée┼Ť na maxa z gazu, czyli zasada jak gaz to tylko zak┼éada─ç samemu i przez te par─Ö lat powinien by─ç spok├│j ;) .

Zawsze byłem tego zdania, do Lupo 1.4 mpi do dzis nie moge sie zdecydowac na montaż a ma teraz 145 tkm a miał 8 lat temu podczas zakupu 50 tkm
Awatar u┼╝ytkownika
przez VCX_7
 ┼Ťl─ůskie
Dzisiaj ┼╝eby kupi─ç u┼╝ywan─ů fur─Ö to trzeba by ze dwa fakultety sko┼äczy─ç a i tak jeszcze w rogi strzel─ů cz┼éowieka.
Cholernie m─Öczy mnie to szukanie, no i podej┼Ťcie komisant├│w jak wciskaj─ů kit. Nie wiem dlaczego nie mo┼╝na trafi─ç z 1-szej reki chyba, ┼╝e ludziska wol─ů pozby─ç si─Ö problemu i odda─ç po┼Ťrednikowi.

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy