Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By Boniunio -  29 kwie 2015, 2:36
 kujawsko-pomorskie
#176130
Witam. Zamierzam kupic Golfa V, mój budżet to do 18tys wiec rocznikowo z początku produkcji tzn.04/05. Jaki silnik polecacie? Ja cały czas jeźdzę benzyna więc bym chciał benzynę rozglądam sie za 1.6Fsi lub 2.0fsi bo mają powyżej 110KM , emerytem nie jestem więc poniżej 100KM mnie silniki nie interesują. Podobają mi się też 2.0Tdi bo mialem przyjemność jechać turanem i był fajny dynamiczny ale znajomy który siedzi w vw odradził mi diesla bo za mało jeźdzę, w ciagu roku robie ok.5-6tys a Wy co sądzicie?
Z góry dzięki za pomoc
#176143
Te które ci się podobają akurat z reguły mają kiepskie opinie, po drugie pomiedzy 1.6 fsi a mpi wielce odczuwalnej roznicy w mocy nie ma, jesli szukasz w miare mocnej benz. to 2.0 fsi (ma problemy z nagarem) lub amerykanską wersje 2.5L wg mnie to najlepsza i prosta benzyna choc na naszym rynku niestety rzadkosc
Awatar użytkownika
By Boniunio -  30 kwie 2015, 12:15
 kujawsko-pomorskie
#176292
Nigdzie nie mogłem znaleźć co to za wersja wyposażenia bo niestety nigdzie nie ma więc mam pytanie według tego wyposażenia co to za wersja?
- Climatronic
- Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach
- Tempomat
- Centralny zamek
- Klimatyzowane schowki
- Dzielona tylna kanapa
- Pełna regulacja foteli przednich
- System mocowania fotelików dziecięcych (ISOFIX)
- Komputer pokładowy (wyswietlacz dzielony)
- Sensor Zmierzchu
- Czujnik Parkowania
- Sensor Deszczu
- Fotochromowe lusterko wsteczne
- Elektrycznie regulowane szyby
- Poduszki powietrzne
- Podłokietnik
-Lusterka i listwy w kolorze nadworzia
z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
By Boniunio -  30 kwie 2015, 12:40
 kujawsko-pomorskie
#176305
A jest gdzieś może vin decoder po polsku żeby sprawdzić wyposażenie po nalepce bo szczerze gdy sprawdzałem na jednej stronie i potem tłumaczyłem w google tłumaczu to wyskakiwały mi nazwy z kosmosu :sleepy: i jeszcze jedno pytanko jak wyglądają wersje wyposażenia w kolejności od najuboższej trendline-->comfortline-->sportline?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11