Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
By Misiek86 -  28 kwie 2016, 13:49
 mazowieckie
#226231
Byłem 2 dni w Niemczech szukać samochodu. W Bremen przez 2 dni nie znalazłem ani jednego golfa V z silnikiem 1.6 102 km. Przypadek?:P chyba jest to chodliwy towar bo to aż dziwne... Oczywiście szukałem w miejscach gdzie można kupić taniej a nie za 5 tyś euro co uważam za chorą cenę... zostaje mi tylko kupić w Polsce od handlarza chyba, że zmienię kierunek na inny model...
Awatar użytkownika
By manki -  28 kwie 2016, 15:55
 śląskie
#226241
Jutro podjadę do gościa który sprowadza auta kilkanaście lat,zaczynał od kadetów i zawsze miał fajne auta,wiem że napewno ma piątkę na placu ale nie wiem nic więcej,jutro napisze ci na pw i wyślę zdjęcia,jak będziesz zainteresowany to podam Ci numer do niego

pozdro
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  28 kwie 2016, 16:36
 dolnośląskie
#226249
Misiek86 pisze:Byłem 2 dni w Niemczech szukać samochodu. W Bremen przez 2 dni nie znalazłem ani jednego golfa V z silnikiem 1.6 102 km. Przypadek?:P chyba jest to chodliwy towar bo to aż dziwne... Oczywiście szukałem w miejscach gdzie można kupić taniej a nie za 5 tyś euro co uważam za chorą cenę... zostaje mi tylko kupić w Polsce od handlarza chyba, że zmienię kierunek na inny model...
coś kiepsko szukałeś

http://www.mobile.de/pl/kategoria/samoc ... 0,ccx:1800

w ciągu 1 min znalazłem 3 :naughty:
no ale tak to jest jak TYLKO w jednym miescie szuka sie konkretnego modelu silnika
By Misiek86 -  28 kwie 2016, 20:43
 mazowieckie
#226276
A-R-T-U-R pisze:
Misiek86 pisze:Byłem 2 dni w Niemczech szukać samochodu. W Bremen przez 2 dni nie znalazłem ani jednego golfa V z silnikiem 1.6 102 km. Przypadek?:P chyba jest to chodliwy towar bo to aż dziwne... Oczywiście szukałem w miejscach gdzie można kupić taniej a nie za 5 tyś euro co uważam za chorą cenę... zostaje mi tylko kupić w Polsce od handlarza chyba, że zmienię kierunek na inny model...
coś kiepsko szukałeś

http://www.mobile.de/pl/kategoria/samoc ... 0,ccx:1800

w ciągu 1 min znalazłem 3 :naughty:
no ale tak to jest jak TYLKO w jednym miescie szuka sie konkretnego modelu silnika

Oczywiście są ale nie w tych pieniądzach... i albo z klima manualna albo automatyk. Słaby wybór za spore pieniądze. A szukałem w promieniu 100 km do 5k euro. W tych pieniądzach powinno coś być z climatronickiem przynajmniej.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  28 kwie 2016, 20:50
 dolnośląskie
#226278
Misiek86 pisze: Oczywiście są ale nie w tych pieniądzach... i albo z klima manualna albo automatyk. Słaby wybór za spore pieniądze. A szukałem w promieniu 100 km do 5k euro. W tych pieniądzach powinno coś być z climatronickiem przynajmniej.
Zerknij sobie do kartotek aut z tymi silnikami i znajdz auto z climatronicem w standardzie :hmmm:
By Demid54 -  28 kwie 2016, 21:17
 mazowieckie
#226282
A-R-T-U-R pisze:
Misiek86 pisze: Oczywiście są ale nie w tych pieniądzach... i albo z klima manualna albo automatyk. Słaby wybór za spore pieniądze. A szukałem w promieniu 100 km do 5k euro. W tych pieniądzach powinno coś być z climatronickiem przynajmniej.
Zerknij sobie do kartotek aut z tymi silnikami i znajdz auto z climatronicem w standardzie :hmmm:
Ja w standardzie mam pełną opcję wyposażenia prócz Full FIS, MFD2 i Multi :). Zdarzają się wyjątki :ok:
Awatar użytkownika
By Tyson -  28 kwie 2016, 22:48
 mazowieckie
#226303
Demid54 pisze: Ja w standardzie mam pełną opcję wyposażenia prócz Full FIS, MFD2 i Multi :). Zdarzają się wyjątki :ok:
Wrzucaj całą listę wyposażenia, myślę że znajdziemy tam więcej braków niż tylko te, które wymieniłeś :D
By Demid54 -  29 kwie 2016, 18:24
 mazowieckie
#226380
Tyson pisze:
Demid54 pisze: Ja w standardzie mam pełną opcję wyposażenia prócz Full FIS, MFD2 i Multi :). Zdarzają się wyjątki :ok:
Wrzucaj całą listę wyposażenia, myślę że znajdziemy tam więcej braków niż tylko te, które wymieniłeś :D
Oj no wiadomo, że jeszcze czegoś tam by brakowało ale napisałem ogónie.. :). Na pewno mniej do pisania jest czego mi brakuje do full niż odwrotnie ;-)
Awatar użytkownika
By Ramzes -  29 kwie 2016, 19:03
 kujawsko-pomorskie
#226382
Demid54 pisze:
Tyson pisze:
Demid54 pisze: Ja w standardzie mam pełną opcję wyposażenia prócz Full FIS, MFD2 i Multi :). Zdarzają się wyjątki :ok:
Wrzucaj całą listę wyposażenia, myślę że znajdziemy tam więcej braków niż tylko te, które wymieniłeś :D
Oj no wiadomo, że jeszcze czegoś tam by brakowało ale napisałem ogónie.. :). Na pewno mniej do pisania jest czego mi brakuje do full niż odwrotnie ;-)
To zakładaj kolego kartotekę, pokaz to prawie na full wyposażone 1.6 :super: