Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By Manios -  05 lip 2016, 22:35
 pomorskie
#233230
Pierwsze co rzuca mi się w oczy i kuje okrutnie to całe wnętrze zalane "Plakiem", włącznie ze skórami.
Mistrzostwo świata. Ale z drugiej strony znam takich co to bardzo lubią.
Ale żeby nie było off to:
- radio chinol?
- GTI nie miały podłokietnika?
- zagłówki od przednich foteli jakieś dziwne?
- fotel kierowcy leciutko przetarty.
Ogólnie się nie znam ale tu też proponowałbym mieć oczy szeroko otwarte i oglądać bez podniecenia.
Awatar użytkownika
By Ramzes -  05 lip 2016, 22:56
 kujawsko-pomorskie
#233234
- Wg mnie radio ori rns315
- Fotele wyglądają na dokładane, no chyba, ze dołożone sa tylko zagłówki bo powinno byc wytłoczone GTI
- co to przetarć bym nie patrzył na to bo u mnie przy przebiegu 128 tys tez sa przetarte, kwestia jak kto wsiada i wysiada :)
- w tej cenie wydaje mi sie, ze mozna znaleźć cos ciekawszego
By kamiln73me -  05 lip 2016, 23:17
 zachodniopomorskie
#233240
W tym właśnie rzecz, że szukam tylko manuala i 5 drzwi :/ z tego co mówicie to te skóry też na pierwszy rzut oka mi sie rzuciły jakby były smołą wysmarowane :tooth: i nie ma grzanych foteli, a w opisie niby są. Pewnie fotele przełożone a ori wyjęte. Jutro trzeba będzie vin rozkodować i dalej pomyślę czy w ogóle pojadę obejrzeć, bo mam 320km w jedną stronę...
By Rost -  06 lip 2016, 0:00
 małopolskie
#233241
Dealer vw plichta ma do sprzedania gti w podobnej cenie. plus jest taki ze tam auto musi przejść punkty kontrolne jakieś tam żeby poszlo do sprzedaży
By kamiln73me -  09 lip 2016, 15:49
 zachodniopomorskie
#233594
Tutaj głównie wybrałem akurat takie rozkodowanie, bo jako jedyne miało chyba przebieg auta, który się potwierdził. Gdybym chciał rozkodować pełne wyposażenie wybrałbym co innego :) Chodzi mi tylko czy chociaż cześć części się zgadza
By kamiln73me -  17 lip 2016, 17:53
 zachodniopomorskie
#234391
Witam ponownie. Byłem oglądać tego golfa. Mechanicznie jazda 100% sprawny. W środku bajka, grzane fotele mówiliście, że nie ma, ale okazało się, że ma przyciski do grzania na dole siedzeń. Jedyną bolączką, dla której go odpuściłem był nadmiar płynu chłodzącego (który był koloru jakby jasnego czarnego, ale na palcu był przeźroczysty), do którego jakby wlewał się olej, ale jak sprawdzaliśmy olej był w normie. Co to może być, bo nie wiem czy ryzykować. Ludzie mówią, że może to być uszczelka pod głowicą, ale objawem pękniętej uszczelki pod głowicą jest ubytek płynu a nie jego przypływ. Lub może to być mało kosztowna chłodniczka oleju. Co robić ? Może poleciłby ktoś jakiegoś super fachowca z zakresu Golfów V z Poznania, który by pojechał ze mną to zobaczyć ? Pozdrawiam i czekam na waszą opinię.
Awatar użytkownika
By Manios -  17 lip 2016, 18:29
 pomorskie
#234400
kamiln73me pisze:...W środku bajka, grzane fotele mówiliście, że nie ma, ale okazało się, że ma przyciski do grzania na dole siedzeń. ..
:tooth: a nie, to ok.
Sorry ale ja osobiście nie znam takiej wersji umiejscowienia włączników grzanych stołków w mkV.
Co do płynu chłodzącego oraz poziomu oleju to pamiętaj że ktoś to auto chce sprzedać i mógł poziom uzupełnić.