Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By sidewinder3 -  17 paź 2016, 18:01
 pomorskie
#241167
Mettenoos pisze:patrząc na to czym jeździsz to rozumiem twoje rozgoryczenie :tooth:
Proszę tu nie oceniać użytkowników po pojemności silnika... :box:

A teraz do rzeczy, żeby nie było offtop:
1,4 to nie tragedia, malaria ani koklusz i da się tym jeździć. Może nie w 24H LeMans, ale da się jeździć. Wszystko zależy, od tego czego oczekujemy. W trójkącie SZYBKO-DOBRZE-TANIO, cechy te nie współistnieją jednocześnie. Jak jest tanio to nie jest szybko i często też nie jest dobrze. A jak jest dobrze, to raczej nie zapowiada się żeby było tanio.
Podzielam opinie kolegów, że nie dał bym tyle za 1.4 MPI, ALE... wszystko zależy od stanu karoserii, czy przebieg jest realny itd.
Fakt faktem, że wyposażenie nie porywa, ale totalny golas to to nie jest (mamy tempomat, halogeny, spryski, grzane fotele, mały FIS, kiera w skórze a na tylnym zderzaku czujniki od parkowania - swoją droga ciekawe, czy sprawne).
Swoją drogą, żeby wołać tyle za auto, handlarz musiał dać za nie odpowiednio mniej, żeby wyjść na plus.
Reasumując: wszystko zależy od stanu auta, oraz nakładów jakie trzeba będzie ponieść, żeby nim jeździć. W takie teksty jak "lać i jechać" albo "Niemiec płakał jak sprzedawał" to już nawet przedszkolaki nie wierzą.
By i@maciej -  17 paź 2016, 18:54
 wielkopolskie
#241171
Kurna, no nie wierzę...
To ja niedawno chciałem sprzedać swojego 2008/9 1.9 TDi i z ceną 21500 ludzie mi 19 oferowali za 2 kpl alu, fakturami z naprawami i modami na ponad 12 tys. a ktoś tutaj sprzedaje golasa 1.4 z 2007 za tyle ? :O

Komisy moim zdaniem wygrywają tylko 2 atrybutami:
1) Dają możliwość kupna auta w kredyt/albo skredytowania części ceny
2) odpowiadają na zasadzie sprzedaży konsumenckiej za to co sprzedają