Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  14 paź 2016, 5:58
 śląskie
#240944
Co sądzicie o tym aucie:
http://moto.gratka.pl/tresc/volkswagen- ... dium=email

Zastanawiam się , czy warto zostawiać w komisie w rozliczeniu swój samochód (jakie są tego minusy?) .
Gdybym się zdecydował to w zamian za Polo 1.2 z 2008r., krajowy 5 drzwi, oryginalny lakier, bezwypadkowy - w takiej sytuacji podpisuję umowę zamiany?, nie otrzymuję faktury?.
Awatar użytkownika
By Ramzes -  14 paź 2016, 8:14
 kujawsko-pomorskie
#240949
WACEK pisze:
Ramzes pisze:Pewnie było coś kombinowane bo ma spryski reflektorów a nie ma xenona. Poza tym jak dla mnie za takie wyposażenie to cena kosmos
A co mają spryski do xenonu jedno nie zależy od drugiego wersja na kraje skandynawskie zawsze mają spryski na lampy
Tego to nie wiedziałem :ok:
Awatar użytkownika
By WACEK -  14 paź 2016, 8:39
 pomorskie
#240957
Ja powiem tak za mojego 2005 r 2,0TDI w 2013 dałem 25 tys

Wszystkie szyby w prądzie
alusy oryginały 16 + stalówki 15 zimówki wszystkie nówki opony
pełen fis
klimatronik 2 strefowy grzane stołki
8 poduszek bo znaczków jest 10
tempomat
Wersja sportline ( kubełkowe fotele pakiet skóra kiera itp . )
skrzynia DSG
i oczywiście TDI

Więc według mnie to ten z ogłoszenia nie jest wart dzisiaj więcej jak 18 do 19 tys
Ale to moje zdanie i nie trzeba się ze mną zgadzać
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  14 paź 2016, 10:02
 pomorskie
#240966
WACEK pisze:
Ramzes pisze:Tego to nie wiedziałem :ok:
Może trochę inaczej są rejony gdzie wyposażenie w spryskiwacze jest większe niż na resztę krajów
I spryski nie są montowane tylko do xenonu ale gdyby miał xenony a nie miał sprysków to wtedy by podpadało
spryski były montowane w pakiecie zimowym i xenon ani kraj nic do tego nie miał
Awatar użytkownika
By jihaad -  14 paź 2016, 10:47
 dolnośląskie
#240972
Mettenoos pisze: spryski były montowane w pakiecie zimowym i xenon ani kraj nic do tego nie miał
Razem z czujnikiem poziomu sprysków i chyba grzanymi stołkami.
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  14 paź 2016, 20:29
 śląskie
#241024
WACEK pisze: Więc według mnie to ten z ogłoszenia nie jest wart dzisiaj więcej jak 18 do 19 tys
Ale to moje zdanie i nie trzeba się ze mną zgadzać
Dzięki :) .

Rozmawiałem z komisem , za moje Polo proponują 13...max 14 tys. jeżeli będzie "igiełka". Mam oryginalny lakier, krajowy,
zadbany itd... - ja, pyt---> do komisu: golf też dziewiczy?, - no nie, jakieś naprawy blacharsko -lakiernicze były.....jakby nie było to cena 25 tys. :( .
Ciężko się z komisami rozmawia, zastanawia mnie dlaczego mało jest ofert od prywatnych właścicieli?, oddają do komisu - tracą i oni i nabywca :( .
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  14 paź 2016, 23:27
 pomorskie
#241030
VCX_7 pisze:dlaczego mało jest ofert od prywatnych właścicieli?, oddają do komisu - tracą i oni i nabywca :( .
często ważniejszy jest czas i tempo sprzedaży kosztem ceny lub po prostu zamiana na inny/nowszy model w roxliczeniu również kosztem ceny. Jakby nie było jest to jakiś komfort

Dodano po 5 minutach 24 sekundach:
w zamian za Polo 1.2 z 2008r., krajowy 5 drzwi, oryginalny lakier, bezwypadkowy - w takiej sytuacji podpisuję umowę zamiany?, nie otrzymuję faktury?.
najczesciej handlarze stosują dwie umowy odrębne na oba pojazdy, jest to najprostsza forma bez kombinacji, fakture powinieneś dostać. Sam w taki sposób zamieniłem Mk5 na a3 8p
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  16 paź 2016, 10:10
 śląskie
#241079
Mettenoos pisze: najczesciej handlarze stosują dwie umowy odrębne na oba pojazdy, jest to najprostsza forma bez kombinacji, fakture powinieneś dostać. Sam w taki sposób zamieniłem Mk5 na a3 8p
Zapewne praktyczniej tak jest , - mnie zaproponował 13 tys. za Polo ostatecznie ( jak igiełka będzie...) golfa za 21.500zł (ostatnia cena),
..."golf trochę napraw lakierniczych miał "- jak potwierdziłem, ze przyjadę z czujnikiem lakieru. Wystawiają fakturę za swój, mój przejmują na podstawie umowy kupna-sprzedaży.