Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
#242648
VCX_7 pisze:
Od daty zakupu po ok 2 miesiącach masz ochotę to wystrzelić w kosmos.
to tak samo jak z kupowanie golasów, przed zakupem "eeee mi to wystarcza" a potem płacz po kątach i rozglądanie się za modami

Dodano po 51 sekundach:
@Dexter23pl ale nie wiem czy zauważyłeś ale to ma być auto do miasta i dla kobiety więc jak dla mnie to wystarczająca opcja

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
VCX_7 pisze: a 1,4 byłby lepszy bo 16-to zaworowy?. .
osobiście uważam że do zwykłego wożenia doopy lepszy jest 8V z uwagi na inna charakterystykę m. in. max moment obr prędzej dostępny
#242655
Mettenoos pisze:to tak samo jak z kupowanie golasów, przed zakupem "eeee mi to wystarcza" a potem płacz po kątach i rozglądanie się za modami
Uwierz, nie u mnie, tzn. klima , elektr. lusterka, ABS,poduszki, ASR- nie koniecznie, stalowe felgi, co tam jeszcze?, na szybko nie przychodzi mi do głowy - taki rzekłbym golas na maxa ( inaczej tylko środek transportu ) - heheheh.
Mettenoos pisze:ale to ma być auto do miasta i dla kobiety więc jak dla mnie to wystarczająca

:ok: .
Praca , dom, sklep - 5 km dziennie , a czasami i mniej.
Mettenoos pisze:sobiście uważam że do zwykłego wożenia doopy lepszy jest 8V z uwagi na inna charakterystykę m. in. max moment obr prędzej dostępny
Ok., dzięki.
#242694
VCX_7 pisze:
Dexter23pl pisze:Ja bym tego na pewno drugi raz nie kupił.
Od daty zakupu po ok 2 miesiącach masz ochotę to wystrzelić w kosmos.
Ja szukam dla córki do miasta, mam też 1,6 MPI i jakoś jeżdżę, wiem d^^^py nie urywa ... a 1,4 byłby lepszy bo 16-to zaworowy?.
Dexter23pl pisze: albo tankowanie co 250km do pełna lpg i paczka stoperów do uszu.
Co mas zna myśli? ( bo myślę o gazie ) - głośna praca silnika?.
No jeśli tylko do miasta to przemieszczać się tym da.
Chodziło mi o to że powyżej 100km/h wpierdz....a paliwo jak na wykresie jednostajnym prostoliniowym i powyżej 120km/h hałas jest już dokuczliwy od wysokości obrotów silnika ale słabe wygłuszenie to taka gwiazdka w MK5
#242722
VCX_7 pisze:OK., dzięki :) .
Jak to jest właściwie z tym spalaniem w MPI, jadę ok. 70-75 przy obrotach ok. 3000 i pokazuje spalanie w zakresie 5,1-5,3l czyli co, do 100km/h ekonomiczny jest ?.
chwilowo może i tak ale średnie spalanie na pewno nie wynosi 5,3 litra, ja swoim dieslem ważącym 1650 kg też chwilowo mogę zejść do 4,5 litra ale to się ma nijak do rzeczywistego średniego spalania

jeśli chodzi o wolnossaka 1.6 to w Focusie jest on znacznie lepszy o ile ktoś nie zamierza montować gazu, jest to konstrukcja Yamahy ale nie toleruje gazu
#242727
Mettenoos pisze:jeśli chodzi o wolnossaka 1.6 to w Focusie jest on znacznie lepszy o ile ktoś nie zamierza montować gazu, jest to konstrukcja Yamahy ale nie toleruje gazu
A wiesz, ja alternatywnie szukam fokę :) , zawsze siedziałem w fordach i tylko przypadkiem wszedłem w V-W. Tylko to nieszczęsna blacha w karoserii, kiedyś to były blachy....