Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
By Rost -  02 sty 2017, 14:14
 małopolskie
#245117
Dexter23pl pisze:
Rost pisze:U mnie ibizie palił relatywnie mało tzn 5-6 l. Ale wiadomo golf jest ciezszy od ibizy wiec pewnie wiecej ,ale nie sadze zeby to byly jakies drastyczne różnice. FSI może i mnie pali ale sie psuje a moim zdaniem lepiej tankowac troche wiecej i miec spokoj, przynajmniej ja z takiego założenia wychodzę.
A jak kolego ze skrzynią? Taka sama porażka 5 biegu ?
100km/h = 3K obr/min
Dex na 5 biegu nie było za fajnie generalnie w miescie ten silnik był bardzo żwawy, ale na trasy był trochę za słaby.

Dlatego tez kolego VCX_7 rozważ 1.6 mpi 102 konie, bo to też udany motor pali troche więcej lecz na pewno dobrze znosi gaz. Właściwie w przypadku benzyny w piątce wybór jak dla mnie byłby troche okrojony bo albo 1.4 mpi albo 1.6 mpi albo 3.2.. a gdzie tu zestawiać spalanie 1.6 a 3.2 :)
#245127
Rost pisze: Dlatego tez kolego VCX_7 rozważ 1.6 mpi 102 konie, bo to też udany motor pali troche więcej lecz na pewno dobrze znosi gaz. Właściwie w przypadku benzyny w piątce wybór jak dla mnie byłby troche okrojony bo albo 1.4 mpi albo 1.6 mpi albo 3.2.. a gdzie tu zestawiać spalanie 1.6 a 3.2 :)
No własnie szukam od kilku m-cy 1.6 ale nie mam szczęścia. 1.4 MPI też chyba znośny do gazu ale tutaj ekonomicznie słabo opłacalne, tym bardziej jak ktoś preferuje głównie miejską jazdę.