Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
By lukasz1d1 -  04 sty 2017, 16:02
 małopolskie
#245384
Mettenoos pisze:Najciekawszym egzemplarzem który ja bym oglądnął i to ten czerwony z Holandii, tylko zapis typu "Promocja do odwołania" zniechęca mnie do sprzedawcy, grunt to porządna weryfikacja stanu mechanicznego i prawnego auta, reszta egzemplarzy jest raczej kiepaska

Dodano po 43 sekundach:
lukasz1d1 pisze:Benzyna odpada, jeździłem i paliła mi 12 litrów w mieście dlatego tdi.
TDI do miasta to raczej kiepski wybór, też nie będzie palił 5-6 litrów
No tak z tą szybką gotówką może być coś nie halo zważając na fakt że nie jest zarejestrowany w Polsce sam pracowałem w nl i miałem pomysł kupić tam sprzedać szybko tutaj, co do spalania napisałem w mieście bo to był najwyższy wynik a w trasie 8.5 l też nie jest mało a wiem ile 1.9 tdi potrafi spalić jak się wie jak jechac:) to teraz inne pytanie za ile można kupić dobrego golfa może jednak większy przypływ gotówki bedzie:)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 sty 2017, 16:08
 pomorskie
#245385
lukasz1d1 pisze: za ile można kupić dobrego golfa może jednak większy przypływ gotówki bedzie:)
można i za 12 tys, można za 18 i można za 24, oczywiście zależy od rocznika i stanu, z tym że pierwszego znajdziesz dopiero po zweryfikowaniu i obejrzeniu 200 egzemplarzy, drugiego 50 a trzeciego 20 - taki przykład podałem tylko w którym jest pewien sens, poza tym, tak jak w tym za 12 tak i w tym za 24 tys zł możesz się tak samo wpierdzielić w koszty, to żadna reguła i nie masz nigdy pewności. Po prostu szukać jechać oglądać, szukać jechać oglądać, nie ma innej rady

Mnie to najbardziej odstraszają te bidne trendlajny z beznadziejnymi fotelami, kierownicą, wytłoczkami na kokpicie i drzwiach i brakiem wszystkiego, pewnie dlatego że sam takiego na początku miałem. Ale jeśli komuś nie przeszkadza bida a zależy tylko na tym aby dojechać z punktu A do B to nie ma problemu
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  04 sty 2017, 17:16
 dolnośląskie
#245387
Mettenoos pisze: Mnie to najbardziej odstraszają te bidne trendlajny z beznadziejnymi fotelami, kierownicą, wytłoczkami na kokpicie i drzwiach i brakiem wszystkiego, pewnie dlatego że sam takiego na początku miałem. Ale jeśli komuś nie przeszkadza bida a zależy tylko na tym aby dojechać z punktu A do B to nie ma problemu
tez mam trendlajna w wytłoczkami na drzwiach :P

pamiętaj ze oprócz zakupu samochodu musisz go jeszcze ubezpieczyć. Powinieneś wymienić olej, filtry itp. wydać ogólnie trochę złotówek na przegląd abyś wiedział czy po 100km jedno kolo nie odjedzie w lewo a drugie w prawo, czy nie zostawia za sobą 3 czy 4 śladów, sprawdzić klocki, tarcze, przeguby, amortyzatory itp itd...
jeśli dobre czasy mają za sobą to powinieneś je wymienić chyba ze lubisz adrenalinę i nie szanujesz życia swojego ani innych
o rozrządzie już nie wspomnę...
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 sty 2017, 17:37
 pomorskie
#245390
A-R-T-U-R pisze:
tez mam trendlajna w wytłoczkami na drzwiach :P ..
Twój to już dawno przestał być trendlajnem :P

Dodano po 2 minutach 59 sekundach:
A-R-T-U-R pisze: Powinieneś wymienić olej, filtry itp. wydać ogólnie trochę złotówek na przegląd abyś wiedział czy po 100km /.../ sprawdzić klocki, tarcze, przeguby, amortyzatory itp itd... /.../ o rozrządzie już nie wspomnę...
dlatego napisałem że:
Mettenoos pisze:
można kupić pod warunkiem że ktoś przedstawi ci wiarygodny serwis, historię wymian podzespołów itp... i ewentualnie powie co jest do wymiany,
Dodano po 1 minucie 4 sekundach:
lukasz1d1 pisze: ważne żeby bylo wygodne :)
Citroen C5 będzie nad wyraz wygodny :)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 sty 2017, 19:55
 pomorskie
#245399
lukasz1d1 pisze:Miałeś c5?
jeszcze nie ale nie wykluczam :P mój sąsiad jest zapalonym zwolennikiem Citroenów od wielu wielu lat, kiedyś miał ZX-y i XM-y, cała rodzina jeździ do dziś cytrynami, obecnie mająC3, C4 i i dwa C5 ale ta w poprzedniej budzie jeden 1.6 HDI a drugi z motorem 3.0 V6 benzyna /albo 3,5 nie wiem dokładnie/, najlepsze jest to że innej marki nie widzi :D każdy ma swojego hopla :tooth: co do awaryjności w tym awaryjności miechów to temat rozdmuchany, wcale nie są awaryjne a koszt regeneracji też nie powala z nóg. Sam się zastanawiałem nad nową budą C5 w 2.0 MPI pod gaz ale nie miałem tyle odwagi :unsure: a po drugie niestety od rocznika 2012 już tylko 1.6 THP a tego zagazować się nie opłaca a celowałem w 3-4 latka

Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
A-R-T-U-R pisze:Alfa romeo
alfetta 159 świetne auto jednak trochę ciasne ale ma swój styl i smak, innym polecam ale sam podobnie jak w przypadku C5 nie mam odwagi :hmmm:
By lukasz1d1 -  04 sty 2017, 22:15
 małopolskie
#245413
159 piękne ale nawet nie myślałem o nim bo myślę że nawet i Do 15 tys nie kupię, chyba jednak się sprawdza to i pierwszy pomysł jest najlepszy czyli grande Punto 1.9jtd

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka