Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi─ůzane z autem, kt├│re chcesz kupi─ç
VCX_7 pisze: Siedziałem całe życie w fordach,
mia┼éem na my┼Ťli Hond─Ö Civic, tutaj z regu┼éy nie trzeba nic naprawia─ç :P Fordo te┼╝ przemkn─ů┼é mi przez g┼éow─Ö :D , np. 1.6 ma znacznie lepsz─ů kultur─Ö pracy, co do blach to chyba sie poprawi┼éo, poza tym wn─Ötrze w Focusie nie ustepuje temu w pi─ůtce ale generalnie gdybym dzi┼Ť mia┼é kupowa─ç u┼╝ywan─ů benzyn─Ö to kupowa┼ébym Civica
Awatar u┼╝ytkownika
przez VCX_7 -  08 lut 2017, 12:48
 ┼Ťl─ůskie
Ogl─ůda┼éem dwa focusy z 2010r i 2012r. pozostawione u dealera co prawda Peugeota w rozliczeniu. Reparaturki nadkoli
- wypryski i ju┼╝ br─ůzowe, nie tylko b─ůble pod lakierem. Dolne pasy drzwi od ┼Ťrodka ( d┼║wne, ┼╝e nie zewn─Ötrzne ) to samo.
Jak go podnie┼Ťli to ┼╝a┼éuj─Ö, ze nie mia┼éem aparatu - facet skwitowa┼é .... "Panie to nie problem mo┼╝na podwozie piaskowa─ç"- by┼éem w szoku. Na forum forda ch┼éopaki maj─ů podobn─ů opini─Ö na temat blach akurat fokusa, nie to co egzemplarze z lat 90-tych.
Honda Civic? - rozejrz─Ö si─Ö, do tej pory dla mnie to egzotyka, jedynie tyle wiem, ┼╝e silnik nie do z^^^^^nia. Tylko kto mi rzuci na ni─ů okiem?, - mo┼╝e na "hondowym forumie" jest te┼╝ taki dzia┼é ;-) .
A mo┼╝e Twoja podpowied┼║ oka┼╝e si─Ö prorocza, bo ju┼╝ mam dosy─ç szukania VW.

Dodano po 7 minutach :
Bartolomeo171 pisze:Panie! ja za tyle GT kupiłem 2 lata temu Ale tak na poważnie, 18 to chyba max za to
Ty masz bli┼╝ej do ┼║r├│d┼éa (RFN) mo┼╝e dlatego ;-) . Jakby┼Ť si─Ö bardzo nudzi┼é kiedy┼Ť - hehehhe, spr├│buj na ┼Ül─ůsku znale┼║─ç ten rocznik w takiej cenie, czego ja sobie bym ┼╝yczy┼é. My┼Ťla┼éem, ┼╝e znajd─Ö z 1-szej r─Öki ale zapomnij, jak na powiadamiacz co┼Ť wejdzie prywatnego wieczorem lub w nocy, to rano ju┼╝ nieaktualne, - komisy wybieraj─ů na pniu.