Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
#247376
VCX_7 pisze: Siedziałem całe życie w fordach,
miałem na myśli Hondę Civic, tutaj z reguły nie trzeba nic naprawiać :P Fordo też przemknął mi przez głowę :D , np. 1.6 ma znacznie lepszą kulturę pracy, co do blach to chyba sie poprawiło, poza tym wnętrze w Focusie nie ustepuje temu w piątce ale generalnie gdybym dziś miał kupować używaną benzynę to kupowałbym Civica
#247379
Oglądałem dwa focusy z 2010r i 2012r. pozostawione u dealera co prawda Peugeota w rozliczeniu. Reparaturki nadkoli
- wypryski i już brązowe, nie tylko bąble pod lakierem. Dolne pasy drzwi od środka ( dźwne, że nie zewnętrzne ) to samo.
Jak go podnieśli to żałuję, ze nie miałem aparatu - facet skwitował .... "Panie to nie problem można podwozie piaskować"- byłem w szoku. Na forum forda chłopaki mają podobną opinię na temat blach akurat fokusa, nie to co egzemplarze z lat 90-tych.
Honda Civic? - rozejrzę się, do tej pory dla mnie to egzotyka, jedynie tyle wiem, że silnik nie do z^^^^^nia. Tylko kto mi rzuci na nią okiem?, - może na "hondowym forumie" jest też taki dział ;-) .
A może Twoja podpowiedź okaże się prorocza, bo już mam dosyć szukania VW.

Dodano po 7 minutach :
Bartolomeo171 pisze:Panie! ja za tyle GT kupiłem 2 lata temu Ale tak na poważnie, 18 to chyba max za to
Ty masz bliżej do źródła (RFN) może dlatego ;-) . Jakbyś się bardzo nudził kiedyś - hehehhe, spróbuj na Śląsku znaleźć ten rocznik w takiej cenie, czego ja sobie bym życzył. Myślałem, że znajdę z 1-szej ręki ale zapomnij, jak na powiadamiacz coś wejdzie prywatnego wieczorem lub w nocy, to rano już nieaktualne, - komisy wybierają na pniu.