Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi─ůzane z autem, kt├│re chcesz kupi─ç
Cze┼Ť─ç, jestem nowy na forum a sprowadza mnie tu ch─Ö─ç zakupu VW Golf GTI.
Aktualnie je┼╝d┼╝e Audi A6 C5 2.8 z LPG, tiptronic, w dobrej opcji (sk├│ry, itd.) oraz Mercedesem c180 Coupe narzeczonej.
Audi jest w dobrym stanie, ale mam go od 6 lat, troche si─Ö znudzi┼é, opatrzy┼é a i rocznik 1999 i przej┼Ťcia z tiptronicem blokuj─ů mnie prsychicznie przed trasami d┼éu┼╝szymi ni┼╝ 700km :).

Mam okazj─Ö kupi─ç golfa V GTI DSG w do┼Ť─ç okazyjnej cenie poni┼╝ej 20 tys.
nr VIN: WVWZZZ1KZ7P014302
rocznik 2006, rejestracja 2007
5 drzwi
skrzynia DSG
przebieg 191 tys

Auto firmowe, je┼╝d┼╝one przez znajomego, serwisowane w ASO. Jazda 70% po mie┼Ťcie. Wersja najwy┼╝sza, jasne sk├│ry, xenony, czujniki deszczu, itd, itp. Felgi 17 cali oryginalne GTI. Radio, du┼╝a nawi, nowe opony zimowe.

Stuka co┼Ť w zawieszeniu, sk├│ra do czyszczenia, og├│lnie. Auto ma ┼Ťwie┼╝y przegl─ůd.

Moje pytanie, czy warto, je┼╝eli tak to na co uwa┼╝a─ç? Cena chyba jest okazyjna, wyprzeda┼╝ firmowa tylko dla pracownik├│w mojego korpo.

Obrazek
przez Rost -  28 kwie 2017, 14:20
 ma┼éopolskie
spald87 g┼é├│wnie zwroc uwage na kondycje 2.0 tfsi jak i DSG. Jesli do tych rzeczy nie b─Ödziesz zastrze┼╝e┼ä to by─ç mo┼╝e warto, to ┼╝e co┼Ť stuka w zawieszeniu to pewnie ┼é─ůczniki stabilizatora, no i skoro to znajomy to podpytaj go co dokladnie z autem robi┼é przecie┼╝ historie na pewno ma.