Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
#251147
Cześć, jestem nowy na forum a sprowadza mnie tu chęć zakupu VW Golf GTI.
Aktualnie jeżdże Audi A6 C5 2.8 z LPG, tiptronic, w dobrej opcji (skóry, itd.) oraz Mercedesem c180 Coupe narzeczonej.
Audi jest w dobrym stanie, ale mam go od 6 lat, troche się znudził, opatrzył a i rocznik 1999 i przejścia z tiptronicem blokują mnie prsychicznie przed trasami dłuższymi niż 700km :).

Mam okazję kupić golfa V GTI DSG w dość okazyjnej cenie poniżej 20 tys.
nr VIN: WVWZZZ1KZ7P014302
rocznik 2006, rejestracja 2007
5 drzwi
skrzynia DSG
przebieg 191 tys

Auto firmowe, jeżdżone przez znajomego, serwisowane w ASO. Jazda 70% po mieście. Wersja najwyższa, jasne skóry, xenony, czujniki deszczu, itd, itp. Felgi 17 cali oryginalne GTI. Radio, duża nawi, nowe opony zimowe.

Stuka coś w zawieszeniu, skóra do czyszczenia, ogólnie. Auto ma świeży przegląd.

Moje pytanie, czy warto, jeżeli tak to na co uważać? Cena chyba jest okazyjna, wyprzedaż firmowa tylko dla pracowników mojego korpo.


Obrazek
#251204
spald87 głównie zwroc uwage na kondycje 2.0 tfsi jak i DSG. Jesli do tych rzeczy nie będziesz zastrzeżeń to być może warto, to że coś stuka w zawieszeniu to pewnie łączniki stabilizatora, no i skoro to znajomy to podpytaj go co dokladnie z autem robił przecież historie na pewno ma.