Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi─ůzane z autem, kt├│re chcesz kupi─ç
Awatar u┼╝ytkownika
przez Dexter23pl -  15 lip 2017, 10:56
 ┼Ťl─ůskie
Fajnie wyposażony, resztę można dołożyć , mnie się podoba.
Podjadę do południa lub po południu to zobaczyć na żywo.
Og┼éoszenie z wczoraj z nocy czyli ┼Ťwie┼╝y temat.
Awatar u┼╝ytkownika
przez VCX_7 -  15 lip 2017, 11:10
 ┼Ťl─ůskie
Wow, faktycznie to Twoje strony ;) , jakby┼Ť m├│g┼é to fajnie.
Kolega sprzedaj─ůcego ma go pomierzy─ç czujnikiem lakieru i wieczorem wy┼Ťl─ů mi dane na maila. Twierdzi, ┼╝e lakier
bez najmniejszych rys na ka┼╝dym elemencie ┼é─ůcznie z progami, ┼╝adnych wgniot├│w itd. Przyjecha┼é w czwartek z RFN.
Umówiłem się na jutro.

A jak to jest z t─ů wersj─ů sportow─ů, nie przypadkiem tak, ┼╝e cz─Ö┼Ťci ze zwyk┼éego nie podchodz─ů?
Awatar u┼╝ytkownika
przez VCX_7 -  15 lip 2017, 11:41
 ┼Ťl─ůskie
Jutro jad─Ö ogl─ůda─ç (Dexter mo┼╝e pr─Ödzej), b─Ödzie zatem VIN. Chodzi Ci o to , ┼╝e piecz─ůtka s┼éabo czytelna?
Musz─Ö ju┼╝ wyje┼╝d┼╝a─ç wracam wieczorem (nie mam mobilnego neta), z g├│ry dzi─Öki za wszelkie rady i sugestie.
Awatar u┼╝ytkownika
przez VCX_7 -  15 lip 2017, 19:48
 ┼Ťl─ůskie
Mettenoos pisze:O to ┼╝e nie z ASO VW
Ok.
Mettenoos pisze:vin masz na jednym ze zdj─Ö─ç
Na forum kt├│ry┼Ť z koleg├│w, chyba ma mo┼╝liwo┼Ť─ç sprawdzenia?

Chocia┼╝ ...hmm, fur─Ö bada┼é najlepszy szpec w tej cz─Ö┼Ťci globu / tj.┼Ül─ůsk :) /, tak...nie kto inny tylko Dexter.
Jak si─Ö spodoba c├│rce to mog─Ö bra─ç w ciemno, jakby co - reklamacje do Dextera...hehehehehehehehehe.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  15 lip 2017, 20:10
 pomorskie
VCX_7 pisze:
Na forum kt├│ry┼Ť z koleg├│w, chyba ma mo┼╝liwo┼Ť─ç sprawdzenia?
nie wiem, mo┼╝liwe. Tutaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p7087515 wpisujesz VIN i czekasz na PW na kontakt lub na e-maila jesli podale┼Ť, z do┼Ťwiadczenia wiem ┼╝e trwa to szybko ale dzi┼Ť sobota
VCX_7 pisze:
Chocia┼╝ ...hmm, fur─Ö bada┼é najlepszy szpec w tej cz─Ö┼Ťci globu / tj.┼Ül─ůsk :) /, tak...nie kto inny tylko Dexter.
Jak si─Ö spodoba c├│rce to mog─Ö bra─ç w ciemno, jakby co - reklamacje do Dextera...hehehehehehehehehe.
to ju┼╝ nie chodzi o to czy ma 160, 180 czy 220 tys km, chodzi o wiedz─Ö dla samego siebie
Awatar u┼╝ytkownika
przez VCX_7 -  15 lip 2017, 20:26
 ┼Ťl─ůskie
Mettenoos pisze: Tutaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p7087515 wpisujesz VIN i czekasz na PW na kontakt lub na e-maila jesli podale┼Ť
Dzi─Ökuj─Ö.
VCX_7 pisze:to ju┼╝ nie chodzi o to czy ma 160, 180 czy 220 tys km, chodzi o wiedz─Ö dla samego siebie
Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak., wiadomo jak to jest z t─ů metryk─ů ;) .
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  15 lip 2017, 20:35
 pomorskie
VCX_7 pisze:
Mettenoos pisze: Tutaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p7087515 wpisujesz VIN i czekasz na PW na kontakt lub na e-maila jesli podale┼Ť
Dzi─Ökuj─Ö.
zapomnia┼éem doda─ç, ┼╝e je┼Ťli nie ma historii to oczywi┼Ťcie nic nie p┼éacisz, je┼Ťli chcesz tylko potwierdzenie ostatniego wpisu dot. przebiegu to te┼╝ jest taniej ni┼╝ wydruk pe┼énej historii z wszystkimi rzeczami, kt├│re by┼éy robione
Awatar u┼╝ytkownika
przez VCX_7 -  15 lip 2017, 20:45
 ┼Ťl─ůskie
A jak uwa┼╝asz poprosi─ç o pe┼én─ů histori─Ö?, przy ok. 98 tys. mia┼é robiony rozrz─ůd rzekomo, to i tak przejecha┼é ok. 70tys. wi─Öc zaraz rozrz─ůd do roboty. Je┼Ťli tak, to wzi─ů┼ébym tylko to info, kt├│re potwierdzi przebieg. Jak ten cennik wygl─ůda , orientujesz si─Ö?
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  15 lip 2017, 20:52
 pomorskie
pewnie nie┼Ťcis┼éo┼Ťci s─ů, interwa┼é w BSE wynosi┼é 90 tys km lub 7 lat, mo┼╝e ostatnie wypusty mia┼éy 120 tys km /7 lat tego nie wiem ale tak czy siak patrz─ůc na aktualny przebieg to te 98 tys km ┼Ťrednio pasuje i do tego i do tego. Wymian─Ö rozrz─ůdu b─Ödziesz musia┼é uj─ů─ç w pakiecie startowym najprawdopodobniej. W ramach ciekawostki podam, ┼╝e w VW UP-ie 1.0 MPI interwa┼é wynosi 240 tys km :pepsi:

Dodano po 3 minutach 16 sekundach:
VCX_7 pisze:A jak uwa┼╝asz poprosi─ç o pe┼én─ů histori─Ö?,
je┼Ťli potwierdzi ┼╝e jest pe┼éna historia z wymianami to bym bra┼é pe┼én─ů, ale jak ju┼╝ b─Ödziesz pewny ┼╝e auto kupujesz i zaklepale┼Ť
Awatar u┼╝ytkownika
przez VCX_7 -  15 lip 2017, 21:01
 ┼Ťl─ůskie
Mettenoos pisze:pewnie nie┼Ťcis┼éo┼Ťci s─ů, interwa┼é w BSE wynosi┼é 90 tys km lub 7 lat
Ale tu by pasowało ...prawie, no te 8 km przeskoczył ;)
Mettenoos pisze:Wymian─Ö rozrz─ůdu b─Ödziesz musia┼é uj─ů─ç w pakiecie startowym najprawdopodobniej.
Tak, to samo miałem ze swoim. Teraz wymienię sam :) , już mnie kusi, w tym czy w innym następnym.
Mettenoos pisze:VW UP-ie 1.0 MPI interwał wynosi 240 tys km
To nast─Öpny b─Ödzie taki...hehehhe, zaoszcz─Ödz─Ö na rozrz─ůdzie.
Awatar u┼╝ytkownika
przez VCX_7 -  15 lip 2017, 21:43
 ┼Ťl─ůskie
Mettenoos pisze:jak dla mnie 8 tysi─Öcy a tak w ASO nikt nie przeci─ůga interwa┼éu
No jasne , ┼╝e 8 tys. :( , w soboty mam zajob od rana do wieczora i chyba ju┼╝ mi szare kom├│rki blokuj─ů ;) .
Mam nadzieję, że w ogóle był wymieniony...