Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi膮zane z autem, kt贸re chcesz kupi膰
Awatar u偶ytkownika
przez Dexter23pl -  16 lip 2017, 1:34
 艣l膮skie
By艂em obejrza艂em i ja bym go dla siebie kupi艂.
Wiadomo to nie auto z salonu. Lata ma.
Nadkola ok z przodu. Lakierowane tylne drzwi i ciwartka 270 mikron贸w. + pr贸g poci膮gni臋ty bezbarwnym.
S艂upki ok 70 mikron贸w, czyli ok

Pod mask膮 ok.
czujnik stukowy pokazuje prawie tak samo na 4 cylindrach.
sondy pracuj膮 ok.
Katalizator OK.
Silnik pracuje jak na 1.6 elegancko.
Dok艂adka przednia zderzaka lekko zarysowana, zaprawka za 10zl za艂atwi spraw臋,
Zestaw ratunkowy w kole zapasowym w styropianie, wn臋ka ko艂a r贸wna czysta itp.
By艂 b艂膮d w wspomaganiu 10km temu kierownicy lecz bez b艂臋du jednoznacznego, reszta element贸w pewnie wykasowana komputerem, same bzdury, typu zamek drzwi itp.
艢lady barwnika w miejscu wkr臋cenia czujnika klimatyzacji, Klima zg艂asza problem ma艂ego cisnienia. Ale jeszcze AC si臋 za艂膮cza.
Deska nie by艂a odkr臋cana, nie wida膰 艣lad贸w ponownego monta偶u po zdj臋ciu za艣lepki bezpiecznik贸w.
A i taka gwiazdka.... na 4 drzwiach brak plastikowych os艂onn maskownic 艣r贸b co mocuj膮 poszyci drzwi. Ale to ju偶 tego nie ma dawno bo 艣ruby 艣膮 pokryte bia艂ym nalotem.
:oczko:
Awatar u偶ytkownika
przez tazman -  16 lip 2017, 8:59
 lubelskie
Z tego co piszesz to taka igie艂ka to nie jest jak w opisie podaje sprzedaj膮cy. 270 qm to ju偶 minimalnie co艣 wi臋cej ni偶 sam drugi lakier.

Wiadomo, nie jest to nowe auto, ale w tej cenie wymaga艂bym co艣 wi臋cej.

Szkoda, 偶e kolega szukaj膮cych auta mieszka艂 tak daleko ode mnie bo ju偶 by je藕dzi艂 moja sztuk膮 z pl salonu, kt贸ra mia艂a prawdziwe 59 ty艣. km i lakiernika nie widzia艂a
Awatar u偶ytkownika
przez VCX_7 -  16 lip 2017, 15:57
 艣l膮skie
Kupiony !
Najwa偶niejsze, 偶e ojcem chrzestnym tej fury jest Dexter ;) , - jeszcze raz dzi臋ki bardzo za pomoc wszystkim, kt贸rych juz nu偶y艂y moje kolejne egzemplarze do sprawdzenia. Troch臋 zw膮tpi艂em na je藕dzie pr贸bnej (ha艂as, stuki z przodu) ale okaza艂o si臋, 偶e po prze艂o偶eniu z innego k贸艂 wszystko ucich艂o. Jutro musz臋 kupi膰 opony do przodu, chyba tylko niskoprofilowe ..., no i powoli si臋 wkr臋ca膰 w ten model, przy Waszej pomocy :) .
ps. Zrobi艂o si臋 dzisiaj t艂oczno od ch臋tnych, zatem prognozy Dextera, 偶e postoi 1-2 dni sprawdzi艂y si臋.
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  16 lip 2017, 16:08
 pomorskie
Dexter23pl pisze:Lakierowane tylne drzwi i ciwartka 270 mikron贸w. + pr贸g poci膮gni臋ty bezbarwnym.
M贸wi艂em 偶e idea艂贸w nie ma, zazwyczaj te 270 mikron贸w to u偶ywany element lub 膰wiar lakierowana, oczywi艣cie w oczach handlarza zawsze jest bezwypadkowy.

Oby dobrze s艂u偶y艂.
Awatar u偶ytkownika
przez VCX_7 -  16 lip 2017, 16:17
 艣l膮skie
Ja ju偶 by艂em zm臋czony ogl膮daniem kolejnych egzemplarzy, rzekomych igie艂ek it., tutaj przynajmniej facet szczerze zadzwoni艂 po wizycie Dextera i poinformowa艂, kt贸re elementy lakierowanie, nawet przyzna艂 si臋 dzisiaj, 偶e jest jaki艣 problem z klim膮 (szczelno艣膰) co te偶 Dexter wyczai艂 wczoraj. M贸j golf jest dziewiczy (blachy-lakier), mia艂em nadziej臋, 偶e takiego znajd臋...
Mettenoos pisze:Oby dobrze s艂u偶y艂.
Dzi臋kuj臋, jak mo偶e 藕le s艂u偶y膰 jak mam tak膮 fachow膮 pomoc na forum :) , niebawem b臋d臋 pyta艂 o to, czy tamto w tym egzemplarzu.
Awatar u偶ytkownika
przez VCX_7 -  16 lip 2017, 22:43
 艣l膮skie
Dexter23pl pisze:A co艣 z vinu wysz艂o?
Niestety nie zd膮偶y艂em, facet z tego forum odpowiedzia艂 dzisiaj po 15-tej tj. po zakupie, jak zarejestruj臋 to mog臋 sam sprawdzi膰 w ASO histori臋.