Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  16 lip 2017, 1:34
 śląskie
#254650
Byłem obejrzałem i ja bym go dla siebie kupił.
Wiadomo to nie auto z salonu. Lata ma.
Nadkola ok z przodu. Lakierowane tylne drzwi i ciwartka 270 mikronów. + próg pociągnięty bezbarwnym.
Słupki ok 70 mikronów, czyli ok

Pod maską ok.
czujnik stukowy pokazuje prawie tak samo na 4 cylindrach.
sondy pracują ok.
Katalizator OK.
Silnik pracuje jak na 1.6 elegancko.
Dokładka przednia zderzaka lekko zarysowana, zaprawka za 10zl załatwi sprawę,
Zestaw ratunkowy w kole zapasowym w styropianie, wnęka koła równa czysta itp.
Był błąd w wspomaganiu 10km temu kierownicy lecz bez błędu jednoznacznego, reszta elementów pewnie wykasowana komputerem, same bzdury, typu zamek drzwi itp.
Ślady barwnika w miejscu wkręcenia czujnika klimatyzacji, Klima zgłasza problem małego cisnienia. Ale jeszcze AC się załącza.
Deska nie była odkręcana, nie widać śladów ponownego montażu po zdjęciu zaślepki bezpieczników.
A i taka gwiazdka.... na 4 drzwiach brak plastikowych osłonn maskownic śrób co mocują poszyci drzwi. Ale to już tego nie ma dawno bo śruby śą pokryte białym nalotem.
:oczko:
Awatar użytkownika
By tazman -  16 lip 2017, 8:59
 lubelskie
#254652
Z tego co piszesz to taka igiełka to nie jest jak w opisie podaje sprzedający. 270 qm to już minimalnie coś więcej niż sam drugi lakier.

Wiadomo, nie jest to nowe auto, ale w tej cenie wymagałbym coś więcej.

Szkoda, że kolega szukających auta mieszkał tak daleko ode mnie bo już by jeździł moja sztuką z pl salonu, która miała prawdziwe 59 tyś. km i lakiernika nie widziała
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  16 lip 2017, 15:57
 śląskie
#254669
Kupiony !
Najważniejsze, że ojcem chrzestnym tej fury jest Dexter ;) , - jeszcze raz dzięki bardzo za pomoc wszystkim, których juz nużyły moje kolejne egzemplarze do sprawdzenia. Trochę zwątpiłem na jeździe próbnej (hałas, stuki z przodu) ale okazało się, że po przełożeniu z innego kół wszystko ucichło. Jutro muszę kupić opony do przodu, chyba tylko niskoprofilowe ..., no i powoli się wkręcać w ten model, przy Waszej pomocy :) .
ps. Zrobiło się dzisiaj tłoczno od chętnych, zatem prognozy Dextera, że postoi 1-2 dni sprawdziły się.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  16 lip 2017, 16:08
 pomorskie
#254670
Dexter23pl pisze:Lakierowane tylne drzwi i ciwartka 270 mikronów. + próg pociągnięty bezbarwnym.
Mówiłem że ideałów nie ma, zazwyczaj te 270 mikronów to używany element lub ćwiar lakierowana, oczywiście w oczach handlarza zawsze jest bezwypadkowy.

Oby dobrze służył.
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  16 lip 2017, 16:17
 śląskie
#254671
Ja już byłem zmęczony oglądaniem kolejnych egzemplarzy, rzekomych igiełek it., tutaj przynajmniej facet szczerze zadzwonił po wizycie Dextera i poinformował, które elementy lakierowanie, nawet przyznał się dzisiaj, że jest jakiś problem z klimą (szczelność) co też Dexter wyczaił wczoraj. Mój golf jest dziewiczy (blachy-lakier), miałem nadzieję, że takiego znajdę...
Mettenoos pisze:Oby dobrze służył.
Dziękuję, jak może źle służyć jak mam taką fachową pomoc na forum :) , niebawem będę pytał o to, czy tamto w tym egzemplarzu.