Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  15 lip 2017, 11:10
 śląskie
#254616
Wow, faktycznie to Twoje strony ;) , jakbyś mógł to fajnie.
Kolega sprzedającego ma go pomierzyć czujnikiem lakieru i wieczorem wyślą mi dane na maila. Twierdzi, że lakier
bez najmniejszych rys na każdym elemencie łącznie z progami, żadnych wgniotów itd. Przyjechał w czwartek z RFN.
Umówiłem się na jutro.

A jak to jest z tą wersją sportową, nie przypadkiem tak, że części ze zwykłego nie podchodzą?
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  15 lip 2017, 11:41
 śląskie
#254619
Jutro jadę oglądać (Dexter może prędzej), będzie zatem VIN. Chodzi Ci o to , że pieczątka słabo czytelna?
Muszę już wyjeżdżać wracam wieczorem (nie mam mobilnego neta), z góry dzięki za wszelkie rady i sugestie.
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  15 lip 2017, 19:48
 śląskie
#254631
Mettenoos pisze:O to że nie z ASO VW
Ok.
Mettenoos pisze:vin masz na jednym ze zdjęć
Na forum któryś z kolegów, chyba ma możliwość sprawdzenia?

Chociaż ...hmm, furę badał najlepszy szpec w tej części globu / tj.Śląsk :) /, tak...nie kto inny tylko Dexter.
Jak się spodoba córce to mogę brać w ciemno, jakby co - reklamacje do Dextera...hehehehehehehehehe.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  15 lip 2017, 20:10
 pomorskie
#254632
VCX_7 pisze:
Na forum któryś z kolegów, chyba ma możliwość sprawdzenia?
nie wiem, możliwe. Tutaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p7087515 wpisujesz VIN i czekasz na PW na kontakt lub na e-maila jesli podaleś, z doświadczenia wiem że trwa to szybko ale dziś sobota
VCX_7 pisze:
Chociaż ...hmm, furę badał najlepszy szpec w tej części globu / tj.Śląsk :) /, tak...nie kto inny tylko Dexter.
Jak się spodoba córce to mogę brać w ciemno, jakby co - reklamacje do Dextera...hehehehehehehehehe.
to już nie chodzi o to czy ma 160, 180 czy 220 tys km, chodzi o wiedzę dla samego siebie
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  15 lip 2017, 20:35
 pomorskie
#254635
VCX_7 pisze:
Mettenoos pisze: Tutaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p7087515 wpisujesz VIN i czekasz na PW na kontakt lub na e-maila jesli podaleś
Dziękuję.
zapomniałem dodać, że jeśli nie ma historii to oczywiście nic nie płacisz, jeśli chcesz tylko potwierdzenie ostatniego wpisu dot. przebiegu to też jest taniej niż wydruk pełnej historii z wszystkimi rzeczami, które były robione
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  15 lip 2017, 20:45
 śląskie
#254636
A jak uważasz poprosić o pełną historię?, przy ok. 98 tys. miał robiony rozrząd rzekomo, to i tak przejechał ok. 70tys. więc zaraz rozrząd do roboty. Jeśli tak, to wziąłbym tylko to info, które potwierdzi przebieg. Jak ten cennik wygląda , orientujesz się?
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  15 lip 2017, 20:52
 pomorskie
#254637
pewnie nieścisłości są, interwał w BSE wynosił 90 tys km lub 7 lat, może ostatnie wypusty miały 120 tys km /7 lat tego nie wiem ale tak czy siak patrząc na aktualny przebieg to te 98 tys km średnio pasuje i do tego i do tego. Wymianę rozrządu będziesz musiał ująć w pakiecie startowym najprawdopodobniej. W ramach ciekawostki podam, że w VW UP-ie 1.0 MPI interwał wynosi 240 tys km :pepsi:

Dodano po 3 minutach 16 sekundach:
VCX_7 pisze:A jak uważasz poprosić o pełną historię?,
jeśli potwierdzi że jest pełna historia z wymianami to bym brał pełną, ale jak już będziesz pewny że auto kupujesz i zaklepaleś
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  15 lip 2017, 21:01
 śląskie
#254638
Mettenoos pisze:pewnie nieścisłości są, interwał w BSE wynosił 90 tys km lub 7 lat
Ale tu by pasowało ...prawie, no te 8 km przeskoczył ;)
Mettenoos pisze:Wymianę rozrządu będziesz musiał ująć w pakiecie startowym najprawdopodobniej.
Tak, to samo miałem ze swoim. Teraz wymienię sam :) , już mnie kusi, w tym czy w innym następnym.
Mettenoos pisze:VW UP-ie 1.0 MPI interwał wynosi 240 tys km
To następny będzie taki...hehehhe, zaoszczędzę na rozrządzie.
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  15 lip 2017, 21:43
 śląskie
#254641
Mettenoos pisze:jak dla mnie 8 tysięcy a tak w ASO nikt nie przeciąga interwału
No jasne , że 8 tys. :( , w soboty mam zajob od rana do wieczora i chyba już mi szare komórki blokują ;) .
Mam nadzieję, że w ogóle był wymieniony...