Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  05 wrz 2017, 16:00
 pomorskie
#256593
Rost pisze:Jak powiesz żonie, ze to auto zaprojektował Luc Donckerwolke ( ten sam co Lamborghini Gallardo, Diablo) i sam kolor jest z palety Lambo, to zmieni zdanie :naughty:
ale znając życie padnie pytanie "co to jest Lamborghini Gallardo i Diablo" :tooth:

Dodano po 2 minutach 11 sekundach:
bedę jechał do kolegi i co ma autohandel i zapytam za ile i co jest mi w stanie sprowadzić, chodzi o Ibizę oczywiście. To że Reference nie ma znaczenia, ważne żeby miał klimę /reczną, auto bez znaczenia/, radio fabryczne i ESP, 5 dzrwi
By Rost -  05 wrz 2017, 22:12
 małopolskie
#256627
Pojedynczy - wersja Reference, podwójny od wersji Style wzwyż. Szczerze, nigdy nie podobały mi się lampy jednokomorowe.A jeżeli jest inaczej zapewne dzwon. Jeszcze miałeś dwukomorowe z czarnym środkiem, ale te były tylko w wersji Cupra/Bocanegra. W ogóle zobacz w Google jak wygląda Bocanegra jak dla mnie mega. ;)
Awatar użytkownika
By tazman -  04 paź 2017, 16:13
 lubelskie
#257453
Ja bym celował w nową ibizę/polo. Design świetny, tsi już sprawdzone, na nowej płycie te auta są już naprawdę przestronne w środku.

U mnie żonka śmiga polo 6r 1.2 tsi z 11 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy wcześniej yarisa i szczerze mówiąc nie tęsknimy za nim.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 paź 2017, 16:40
 pomorskie
#257454
tazman pisze:
04 paź 2017, 16:13
Ja bym celował w nową ibizę/polo. Design świetny, tsi już sprawdzone, na nowej płycie te auta są już naprawdę przestronne w środku.

U mnie żonka śmiga polo 6r 1.2 tsi z 11 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy wcześniej yarisa i szczerze mówiąc nie tęsknimy za nim.

za duży budżet potrzebny na nowe polo/ibizę, będzie mała Toyka 5 drzwiowa z klimą i radiem fabrycznym w standardzie, nic więc nie potrzeba
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  05 paź 2017, 21:31
 pomorskie
#257522
Rost pisze:
05 paź 2017, 19:09
Widzialem taka ostatnio najnowszy model w bialej perle z tym czarnym krzyżem tak jakby z przodu ,plus ledy. Wyglądala super za kierownicą ładna blondynka ;)
W sobotę jazda próbna i negocjacje cenowo-wyposazeniowe, ale generalnie podobno w listopadzie mają już ruszyć wyprzedaż rocznika