Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi膮zane z autem, kt贸re chcesz kupi膰
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  05 wrz 2017, 16:00
 pomorskie
Rost pisze:Jak powiesz 偶onie, ze to auto zaprojektowa艂 Luc Donckerwolke ( ten sam co Lamborghini Gallardo, Diablo) i sam kolor jest z palety Lambo, to zmieni zdanie :naughty:
ale znaj膮c 偶ycie padnie pytanie "co to jest Lamborghini Gallardo i Diablo" :tooth:

Dodano po 2 minutach 11 sekundach:
bed臋 jecha艂 do kolegi i co ma autohandel i zapytam za ile i co jest mi w stanie sprowadzi膰, chodzi o Ibiz臋 oczywi艣cie. To 偶e Reference nie ma znaczenia, wa偶ne 偶eby mia艂 klim臋 /reczn膮, auto bez znaczenia/, radio fabryczne i ESP, 5 dzrwi
przez Rost -  05 wrz 2017, 22:12
 ma艂opolskie
Pojedynczy - wersja Reference, podw贸jny od wersji Style wzwy偶. Szczerze, nigdy nie podoba艂y mi si臋 lampy jednokomorowe.A je偶eli jest inaczej zapewne dzwon. Jeszcze mia艂e艣 dwukomorowe z czarnym 艣rodkiem, ale te by艂y tylko w wersji Cupra/Bocanegra. W og贸le zobacz w Google jak wygl膮da Bocanegra jak dla mnie mega. ;)
Awatar u偶ytkownika
przez tazman -  04 pa藕 2017, 16:13
 lubelskie
Ja bym celowa艂 w now膮 ibiz臋/polo. Design 艣wietny, tsi ju偶 sprawdzone, na nowej p艂ycie te auta s膮 ju偶 naprawd臋 przestronne w 艣rodku.

U mnie 偶onka 艣miga polo 6r 1.2 tsi z 11 roku i jeste艣my bardzo zadowoleni. Mieli艣my wcze艣niej yarisa i szczerze m贸wi膮c nie t臋sknimy za nim.
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  04 pa藕 2017, 16:40
 pomorskie
tazman pisze:
04 pa藕 2017, 16:13
Ja bym celowa艂 w now膮 ibiz臋/polo. Design 艣wietny, tsi ju偶 sprawdzone, na nowej p艂ycie te auta s膮 ju偶 naprawd臋 przestronne w 艣rodku.

U mnie 偶onka 艣miga polo 6r 1.2 tsi z 11 roku i jeste艣my bardzo zadowoleni. Mieli艣my wcze艣niej yarisa i szczerze m贸wi膮c nie t臋sknimy za nim.

za du偶y bud偶et potrzebny na nowe polo/ibiz臋, b臋dzie ma艂a Toyka 5 drzwiowa z klim膮 i radiem fabrycznym w standardzie, nic wi臋c nie potrzeba
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  05 pa藕 2017, 21:31
 pomorskie
Rost pisze:
05 pa藕 2017, 19:09
Widzialem taka ostatnio najnowszy model w bialej perle z tym czarnym krzy偶em tak jakby z przodu ,plus ledy. Wygl膮dala super za kierownic膮 艂adna blondynka ;)
W sobot臋 jazda pr贸bna i negocjacje cenowo-wyposazeniowe, ale generalnie podobno w listopadzie maj膮 ju偶 ruszy膰 wyprzeda偶 rocznika