Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi膮zane z autem, kt贸re chcesz kupi膰
przez DamiaN1337 -  29 gru 2017, 10:00
 pomorskie
Cze艣膰,
Mam tak膮 opcje odkupienia Golfa V z silnikiem 1.9 TDI 90km od 偶ony mojego zmar艂ego dziadka(ona nie jest moj膮 babci膮). Rodzinne relacje z dziadkiem by艂y.. ci臋偶kie :/ W ka偶dym razie chodzi o golfa z 2008 roku z przebiegiem nie ca艂ych 34 ty艣. km. Samoch贸d kupi艂 w polskim salonie. Tak do ko艅ca nie wiem co to za wersja wyposa偶enia, poniewa偶 by艂em w nim tylko chwil臋 ale mam numer VIN, wi臋c je艣li kto艣 m贸g艂by pom贸c to by艂bym wdzi臋czny. Tak na prawd臋 nie wiem czy to jest dobra cena i czy op艂aca si臋 go wzi膮膰. Dodam, 偶e samoch贸d by艂 ca艂y czas gara偶owany. Mam te偶 2 fotki + jedna z historii pojazdu.
nr. VIN: WVWZZZ1KZ9W090308
Cena: 20 ty艣 z艂 - powiedzia艂a 偶e z ceny nie zejdzie ;/ Czy op艂aca si臋 wzi膮膰 ten samoch贸d ?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
przez DamiaN1337 -  29 gru 2017, 10:34
 pomorskie
Tak, nie mia艂em za bardzo czasu przygl膮dn膮膰 si臋 autu a rzeczywistej historii tego pojazdu pewnie i tak bym si臋 od niej nie dowiedzia艂. W 艣rodku siedzia艂em mo偶e z 3-4 min. Nawet nie pami臋tam czy radio mia艂o, chocia偶 na pewno mia艂o klim臋. Wiadomo, musia艂 bym si臋 nim przejecha膰 ale kontakt z t膮 kobiet膮 jest.. szorstki wi臋c jest to ci臋偶ka sprawa.

Jedno jest pewne, przebieg jest rzeczywisty a w 艣rodku pachnie jeszcze nowo艣ci膮 mimo 偶e auto wiekowe. Sta艂o wi臋kszo艣膰 czasu w gara偶u przy temp. powy偶ej 10 stopni. Og贸lnie samoch贸d wizualnie prezentuje si臋 bardzo dobrze.
Awatar u偶ytkownika
przez Manios -  29 gru 2017, 10:42
 pomorskie
Je艣li kontakt jest szorstki to jak dla mnie same plusy :)
Jak jest obra偶ona i ma zadarty nosek a chce sprzeda膰 to obejrzyj na spokojnie auto, tak jakby艣 kupowa艂 od obcej osoby (te偶 ca艂ej prawdy si臋 nie dowiesz od obcego) i zdecyduj.
Nie kupuj pod presj膮 sprzedaj膮cego, bo ju偶 widzia艂em wiele razy takie klimaty. A to nic dobrego.
Ch艂odna g艂owa i ch艂odna ocena.
My艣l臋 偶e na spokojnie b臋dziesz w stanie sprzeda膰 go p贸藕niej w艂a艣nie z uwagi na ma艂y przebieg i bezwypadkowo艣膰.
Jak Pani si臋 d膮sa w stosunku do Ciebie to niech sprzeda komu innemu :naughty:

I jeszcze powiedz mi dlaczego ma nowe blachy i zmian臋 w艂a艣ciciela w grudniu tego roku?
przez DamiaN1337 -  29 gru 2017, 10:47
 pomorskie
W艂a艣ciwie tylko ten ma艂y przebieg trzyma mnie przy tym samochodzie. 1.9 tdi to maj膮 w tym momencie po oko艂o 400 ty艣 przebiegu. A z tego co jestem dodatkowo pewny, to zosta艂y wymienione wszystkie klocki i tarcze w tym samochodzie oko艂o 2 miesi膮ce temu.
Ed. Poniewa偶 przerejestrowa艂a samoch贸d na brata, ale mimo to chce go sprzeda膰. Nie wiem czemu tak.. ale taki jest fakt.
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  29 gru 2017, 11:25
 pomorskie
Czarne niemalowane lustra to rzadko艣膰, po fotelach wida膰 偶e to zapewne trendline, cho膰 ma klimatronik i chyba kierownic臋 w sk贸rze

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
Mettenoos pisze:
29 gru 2017, 11:22
A mia艂a s膮dowy glejt umo偶liwiaj膮cy jej sprzeda偶?
Je艣li nie podrobi艂a daty na tak膮 przed 艣mierci膮 i podpisu dziadka to nie :cool: znam sporo takich przypadk贸w, ludzie tak robi膮 偶eby omin膮膰 sprawy spadkowe